Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] MrXnanX

#1

Nick w grze:MrXnanX
Wiek:13 lat
Staż na serwerze (od kiedy grasz): od stycznia 2017r 
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: 4h maks
Otrzymane na serwerze kary:BRAK
Długość gry w Minecraft:8 lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze:NIE
Czy posiadasz konto w serwisie Discord:NIE
Obecni Administratorzy (wymień):MiroTcz, N_Thinker
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Ladykotka, Slou
Obecni Moderatorzy (wymień):[b] _Diamentowa_[/b]
Komendy KidModa/CzatModa:-/kick <nick> <powód> - wyrzucenie gracza z serwera

-/tempmute <nick> <czas> <powód> - wyciszenie gracza na określony czas

-/mute <nick> <powód> - wyciszenie gracza(komenda ChatModa)

-/warn <nick> <powód> - ostrzeżenie gracza

-/chatclear - czyszczenie czatu(komenda CzatModa)
-/jail <nick> cela1 <powód> - wtrącenie gracza do celi(komenda CzatModa)
Obowiązki KidModa/CzatModa:Do zadań Kidmoda/Czatmoda należą między innymi:

-Dyspozycyjność w celu aktywnej pomocy graczom i administracji.

-Pomoc graczom z zakresu problemów technicznych związanych z grą Minecraft oraz serwerem.

-Dbanie o estetykę i kulturę wypowiedzi na czacie.
-Informowanie członków administracji o zauważonych problemach technicznych serwera.
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień):NIE
Gdzie znajduje się regulamin:[b]http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4[/b]
Dlaczego właśnie ty: Od dłuższego czasu staram się pomagać graczom w rozwiązywaniu zgłaszanych przez nich problemów. Uważam, że potrafiłbym wykazać się wymaganą na tym stanowisku odpowiedzialnością. Dodatkowo nie posiadam skłonności do popadania w konflikty z innymi osobami. 
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imie Piotrek . Niedługo kancze 13 lat . Zachowuje sie grzecznie nie wyzywam , nie obrazam itp . Posiadam duzo czasu np na granie . Twoze wlasny kanal rozpoczynam . Lubie gdy ludzie sol spokojni , wkuzam sie gdy obrazajol innych graczy . 




Unikam polskich znakow

#2

Obowiązki skopiowane, komendy nie wszystkie, na forum nie wchodzisz praktycznie w ogóle, ortografia słaba, nigdy nie widziałam abyś komukolwiek pomagał, dopiero dziś zacząłeś niby odpowiadać, ale to były odpowiedzi w stylu ''nwm'' lub wprowadzałeś graczy w błąd. Nie znasz administracji serwera (_Diamentowa_ nie jest już moderatorką, ale za to Marika07 jest).. Podanie się zlewa, regulamin nie znajduje się tylko na forum, ale też w grze pod komendą /regulamin. Dziś w grze pytałeś się mnie jak napisać wątek na forum. Nie świadczy to dobrze, oznacza to, że nie znasz funkcji forum, a te powinieneś znać.
W dodatku skłamałeś co do ''braku kar''. Otrzymałeś ode mnie kicka i ostrzeżenie za m.in. spam.

Jestem na zdecydowane NIE

PS. Kolejna osoba kopiująca podanie Kanyona. Pięknie.

Załączone pliki
.png   2017-12-06_19.26.24.png (Rozmiar: 276.52 KB / Pobrań: 18)
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Nie widziałam abyś miał jakieś kłótnie z graczami, ale zdziwił mnie fakt ,że podobno jak napisałeś Długość gry 8 lat czyli zacząłeś grać w wieku 5? Masz trochę problem z ortografią ale nie chcę się czepiać, a Diamentowa już nie jest modem. Jestem na neutral.

#4

_Diamentowa_ nie jest już Moderatorką, za to ja (Marika07) jestem. Podanie bardzo się zlewa. Nie za bardzo ogarniasz ortografię, to również idzie na minus. Nie wydaje mi się, żebyś miał 13 lat. Dodatkowo, jak PinkCoockie napisała, masz 13 lat i grasz w mc 8 lat? Czyli grałeś, gdy miałeś 5 lat? Nie wydaje mi się. Sprawdziłam na banliście - piszesz, że nie masz żadnych kar. No to naprawdę dziwne, z tego co widać jak _TygryseQ_ napisała dostałeś od niej kicka i ostrzeżenie. Podanie wygląda też na skopiowane, nie wyróżniasz się na tle graczy... _TygryseQ_ pisze, że pytałeś się, jak stworzyć wątek na forum... Powinieneś wiedzieć, jak. Z tego co wiem, nie jesteś aktywny na forum. Do reszty się czepiać nie będę, mam już dużo argumentów, dlaczego moja ocena to NIE.

#5

Podanie do przerzucenia z działu "Podań przyjętych" w odpowiednie miejsce.
Co do kolorystyki to nie musi być tęcza, można je płynnie przeczytać więc jest wg mnie ok. Mogłeś jednak zrezygnować z kopiuj - wklej.
Kilkukrotnie udzielałeś odpowiedzi na pytania graczy, nie widziałam nigdy żebyś komukolwiek ubliżał.
Pozostaję neutralna, zobaczymy jak to się rozwinie.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#6

Jestem na NIE, podań jest dużo, a to troszkę słabe w porównaniu do innych.. ;V
[Obrazek: b55221c559007.png]

#7

Jak dla mnie nie postarałeś się pisząc to podanie. Osobiście nigdy nie widziałam żebyś komuś pomagał ( nie wiem może akurat mi umknęło). Na forum nie widuję Cię wcale. Jeśli faktycznie pytałeś się KoteQ jak się pisze wątek na forum to trochę słabo jeśli nie ogarniasz podstaw forum. Przykro mi bardzo ale szukamy osób ogarniętych i kompetentnych, jestem na nie.

#8

Podtrzymuję to co zostało napisane wyżej. KoteQ słusznie zauważyła że zwracano ci uwagę na twoje zachowanie na czacie. Sporo się wypytujesz o informacje które są łatwe do znalezienia na forum lub w samej grze - wystarczy chociażby przeczytać książkę z /kit start a także informacje które z linkami pojawiają się co kilka minut na czacie.

Aktywność na forum praktycznie żadna ale nie wymagamy spamowania postami tylko bycie na bieżąco z informacjami jakie się pojawiają.


Bycie w administracji to nie tylko zwracanie uwagi na zachowanie innych graczy na czacie ale poświęcenie również własnego czasu gry (na rozwój serwera o czym sporo ludzi zapomina.


Jestem na Nie

#9

Jestem na Nie , podanie jest nieczytelne.Podzielam również uwagi osób powyżej dotyczące tego podania.

#10

Odrzucone.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości