Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] Zinrrey739

#1

Nick w grze: Zinrrey739
Wiek: 17
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od ok. 17 lipca 2017
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2-3h
Otrzymane na serwerze kary: Czyste konto
Długość gry w Minecraft: 6 lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak, Admin.
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, N_Thinker
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Slou, Ladykotka
Obecni Moderatorzy (wymień): Marika07

Komendy KidModa/CzatModa:
  • KidMod - /kick, /mute, /warn
  • ChatMod - /kick, /mute, /warn, /jail, /cc

Obowiązki KidModa/CzatModa:  
  • Aktywna pomoc graczom i administracji serwera.
  • Pilnowanie porządku na serwerze.
  • Wsparcie gracza w rozwiązywaniu zasadniczych problemów.
  • Zapewnienie miłej atmosfery.
  • Informowanie “góry” o występujących błędach.
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie

Gdzie znajduje się regulamin: Skrót regulaminu pod komendą /regulamin. Pełna wersja - http://forum.mineworld.pl/showthread.php?tid=4

Dlaczego właśnie Ty: Gram tu od dłuższego czasu i sądzę, że mogę oddać znaczną część swojego wolnego czasu na rzecz pomocy w utrzymywaniu porządku na serwerze. Posiadam pewne doświadczenia w pełnieniu tej funkcji. Jestem osobą kulturalną  i obiektywną w każdej sprawie. Dodatkowo nie dążę do konfliktów z innymi graczami. Znam i potrafię używać sporą ilość komend world edita, którego zresztą miłuję.

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Jestem Kuba, a na serwerze znany jako “Zin”. Mieszkam w Wielkopolsce. Uczęszczam do drugiej klasy liceum na profil mat-inf. Interesuje i zajmuję się grafiką komputerową. Słucham wielu gatunków muzyki, a sam gram na gitarze akustycznej. Jestem osobą komunikatywną, kreatywną, cierpliwą i niezawistną. Jak trzeba, to potrafię głośno powiedzieć to co myślę. Zawsze aktywnie angażuję się (inne osoby również) w wszelkie nowości i rozwój serwera.

#2

Powiem szczerze, że czekałam na Twoje podanie Oczko
Ładne podanie, komendy znasz, tylko popełniłeś mały błąd.. Mari słusznie zwróciła uwagę, że KidMod nie ma komendy mute. Obowiązki znasz, ładnie się opisałeś, brak kar.. 

Na TAK.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Bardzo ładne podanie, jesteś miły, pomocny (i jak zresztą Twój kolega Kanyon) bardzo kreatywny. Jedynie mogę się doczepić do tego - napisałeś, że KidMod ma komendę mute. Powinno być tempmute ale to drobnostka, a przecież każdy człowiek może się pomylić. Ogółem komendy znasz, obowiązki również.

Ode mnie masz TAK. Uśmiech
Powodzenia

#4

Tak szczerze od samego początku jak Cię zobaczyłem na forum i w grze to chciałem, żebyś był w adm Płacz ze śmiechu Jesteś miły, pomagasz graczom i swego rodzaju inteligencję posiadasz, dlatego jestem na TAK.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#5

Nie jestem z ekipy, więc raczej nie powinienem się tu udzielać ale uważam, że grałoby się lepiej pod okiem KidModeratora Zina Duży Uśmiech

#6

(06-12-2017, 22:24 PM)TheTektyw napisał(a): Nie jestem z ekipy, więc raczej nie powinienem się tu udzielać ale uważam, że grałoby się lepiej pod okiem KidModeratora Zina Duży Uśmiech

Każdy może wypowiadać się w podaniach. Im więcej opinii, tym lepiej.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#7

Jestem na tak. Kto jak kto ale Zin będzie najlepszą opcją Duży Uśmiech    Ogarnięty , wiek  oraz chęci by objąć to stanowisko Uśmiech
[Obrazek: 8sV4w4H.png]

#8

Podanie staranne, kar brak, pomagasz graczom i ogarniasz komendy. Jestem na TAK. Duży Uśmiech

#9

Czekałam i zastanawialam się czy dożyję tej epokowej chwili.
Jak dla mnie jak najbardziej odpowiednia osoba do administracji.
Spokojny, konkretny, pomocny, bezstronny, aktywny... można wymieniać dalej ale po co, same plusy.
Jestem jak najbardziej na TAK!
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#10

Jestem na Tak.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości