Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] Zinrrey739

#11

Twój wiek jest jak najbardziej na plus. Aktywność na forum jakąś masz ale ważne że jesteś na bieżąco z nowościami. Nie zwróciłam uwagi żebyś pomagał komuś poza ludźmi z Twojej gildii. Chwilami miałeś bardzo roszczeniowe nastawienie do administracji.. Z tym brakiem kar to się nie zgodzę, dostałeś kilka warnów i mutów jak zaczynałeś grę i nękali ciebie ferales225, 3togo, 209, Fastibear potem nie widziałam żebyś komuś ubliżał. Pomijając Twoje początki na serwerze to zachowujesz kulturę na czacie i nie jesteś konfliktową osobą (pomijając wspomnianą jednorazową akcję).


Można dać Tobie szansę Oczko

#12

(08-12-2017, 14:09 PM)Animekowa napisał(a): Twój wiek jest jak najbardziej na plus. Aktywność na forum jakąś masz ale ważne że jesteś na bieżąco z nowościami. Nie zwróciłam uwagi żebyś pomagał komuś poza ludźmi z Twojej gildii. Chwilami miałeś bardzo roszczeniowe nastawienie do administracji.. Z tym brakiem kar to się nie zgodzę, dostałeś kilka warnów i mutów jak zaczynałeś grę i nękali ciebie ferales225, 3togo, 209, Fastibear potem nie widziałam żebyś komuś ubliżał. Pomijając Twoje początki na serwerze to zachowujesz kulturę na czacie i nie jesteś konfliktową osobą (pomijając wspomnianą jednorazową akcję).


Można dać Tobie szansę Oczko

Nie chcę wszczynać szerszej dyskusji, ALE.
Sprawa z moim brakiem pomocy ludziom spoza gildii to twoje zdanie. Sądzę, że każdy kto mnie zna ma inne zdanie na ten temat.
Z całym szacunkiem Anim, ale oczerniłaś mnie słowami: “dostałeś KILKA warnów i mutów”. Po wcześniejszym kontakcie z wodzem, który potwierdził moje wątpliwości chciałbym oznajmić: nigdy nie otrzymałem jakiejkolwiek kary na serwerze.

#13

Wiek jak najbardziej na plus. Podanie napisane dobrze. Nie zauważyłam żebyś miał jakieś konflikty z innymi graczami (albo mnie po prostu przy nich nie było). Jeśli chodzi o forum jesteś aktywny i na bieżąco z informacjami co również jest na plus. Uważam, że powinieneś dostać szansę i mam nadzieję że się nie zawiedziemy tak jak w niektórych przypadkach które przewinęły się w historii administracji. Tak więc powodzenia Oczko

#14

Skoro nie chcesz wszczynać szerszej dyskusji to po co był ten wpis?


Pomagasz osobą z gildii, tyle wiem i tyle widziałam, ale nigdy nie widziałam takiej pomocy dla innych graczy co nie znaczy że takich sytuacji nie było, w tym momencie trochę ciebie poniosło z interpretacją tego co napisałam.
Nie jestem w stanie pilnować czatu 24/7 ani być tyle samo online żeby wiedzieć i widzieć kto co robi.


Co do niby "oczerniania ciebie": muta nie dostałeś faktycznie i tu mój błąd jest przyznaje, ale przy tamtej akcji poleciały muty i nie tylko do osób które ciebie w tedy nękały a ja starałam się tobie pomóc z nimi. 
Za to po kolejnej sytuacji ich nękania ciebie, puściły ci nerwy i napisało ci się trochę ostrzej w ich stronę za co dostałeś ostrzeżenie ode mnie (warny to nie tylko komenda ale także upominanie na czacie). 

Napisałam też wyżej że była to jednorazowa sytuacja i że "zachowujesz kulturę na czacie i nie jesteś konfliktową osobą" -< w którym miejscu tu jest oczernianie?

#15

Po dokładnym zbadaniu twojej kandydatury uznałem, że zasługujesz na szansę i w związku z tym zostajesz przyjęty do administracji.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości