Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] Simpson

#1

Nick w grze: Simpson
Wiek: 13 lat
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Gram na serwerze od sierpnia 2017 roku.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Ok. 4 godzin
Otrzymane na serwerze kary: Brak
Długość gry w Minecraft: Gram w Minecraft od 6 lat.
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak
Obecni Administratorzy (wymień): N_Thinker, MiroTcz
Obecni SuperModeratorzy (wymień):Marika_07, Slou
Obecni Moderatorzy (wymień): Brak
Komendy KidModa/CzatModa: 
KidMod:
/kick <nick>- wyrzucenie z serwera;
/tempmute  <nick> <czas> <powód>- czasowe wyciszenie gracza
/warn <nick> <powód>- ostrzeżenie gracza
[b]CzatMod:[/b]
/kick <nick>- wyrzucenie z serwera;

/tempmute  <nick> <czas> <powód>- czasowe wyciszenie gracza
/warn <nick> <powód>- ostrzeżenie gracza
/cc (chatclear)- wyczyszczenie czatu 
/jail <nick> <czas> <powód>- wrzucenie gracza do więzienia


Obowiązki KidModa/CzatModa:
-Dostępność do pomocy dla graczy
-Pomoc graczom w rozwiązywaniu problemów związanych z grą, jak i z serwerem(np. jak działają mikstury, crafting przedmiotów itp.)
-Dbanie o porządek na czacie.
-Informowanie innych osób w administracji o ewentualnych problemach z serwerem(o ile takowe wystąpią)
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Obecnie uważam, że na serwerze nie występują żadne bugi.
Gdzie znajduje się regulamin: Regulamin jest dostępny na forum serwera jak i w grze pod komendą / regulamin.
Dlaczego właśnie Ty: Od kiedy gram na serwerze staram się pomagać innym graczom. Jestem kulturalny na czacie, przyjacielski, chętnie rozmawiam z graczami na różne tematy. Szybko się uczę. Uwielbiam grać na tym serwerze. Na innych nie gram gdyż często są bardzo zaludnione. Tutaj mam już kolegów/koleżanki którzy o mnie już coś wiedzą. Poznałem ten serwer dzięki mojemu koledze, który był niegdyś budowniczym na serwerze. Jak tylko pierwszy raz go odwiedziłem od razu chciałem się jak najbardziej angażować w życie serwera.
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Szymon. Niedługo skończę 13 lat (14 grudnia). Chodzę do 2 klasy gimnazjum w PSP nr .2 im. Jana Pawła II. Jestem osobą otwartą. Mam małe problemy z kolegami w szkole (dokuczają mi), ale nie jestem skłonny do popadania w konflikty. Interesuję się informatyką i architekturą. Zacząłem grac w Minecraft, gdyż mogłem w tej grze rozwijać swoją wyobraźnię i , jak to inni nazywają, "zmysł architektoniczny".Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, i będę mógł pomagać graczom nie jako "Svip", ale już jako "KidMod".

#2

Nie widzę Cię jakoś często na serwerze, nie wyróżniasz się na tle innych graczy. Na SV nie widziałam Cię NIGDY, ale na CV coś tam grasz. Nie ma takiej osoby w administracji jak ''Marika_07'', ale jest Marika07. Podanie ładne, brak kar idzie na plus.

Pamiętaj, że członek administracji powinien wejść na każdy serwer na minimum 5 minut. Jeżeli zobaczę, że poprawisz aktywność możliwe, że będę na tak.

Aktualnie jestem na neutral.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Ładne podanie. Jesteś często na CV, lecz na survivalu Cię nie widziałam. :/ Jestem Marika07, nie Marika_07 Płacz ze śmiechu Nie masz kar, to jest na plus, komendy i obowiązki znasz. 

Jestem obecnie na neutral.

#4

Zapamiętałem ciebie z tego zdarzenia gdy kupywałeś svipa a akurat stała za tobą Yumenaki i zabiła cie zabierając wszystkie przedmioty z svipa.  Baaardzo nie miła sytuacja. Ale nie dałeś się wtedy ponieść emocją i nikogo nie zwyzywałeś lecz kulturalnie prosiłeś o zwrot itemów ( których i tak nie dostałeś ) . z tego moim zdaniem wynika że:
Potrafisz zachować zimną krew a nie dajesz się ponieść emocją nawet w ciężkich przypadkach - to fakt. Uśmiech

Jeśli chodzi o gre na survivalu to kilka razy cie tam widziałem. (Nie dziwie się jednak że wolisz grać dużo częściej na creativie - po tym jak zostałeś potraktowany na start. )

Moim zdaniem zasługujesz na szanse. Jestem na Tak.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#5

Bardzo słaba aktywność, patrząc na creative masz rozegrane w sumie niewiele ponad 40 godzin, z czego 4 począwszy od tego miesiąca. W ciągu całego listopada masz rozegrane 10 godzin.
Na survivalu jest dużo mniej. 

Spróbuj innym razem, gdy poprawisz aktywność. 


Cytat:gdy kupywałeś svipa a akurat stała za tobą Yumenaki i zabiła cie zabierając wszystkie przedmioty z svipa

Takie sytuacje można zgłaszać do mnie, gdyby w tamtym przypadku miało to miejsce przedmioty na pewno wróciłyby do osoby, która dopiero co je nabyła.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości