Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Alexix

#1

Witajcie Kochani, jak co wtorek mam dla Was wywiad, udzielił nam go Alexix, nie wiem jak Wy ale ja dzięki wywiadowi lepiej go poznałam  Oczko


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Alexix: Hi5! Duży Uśmiech Siema wszystkim! Jestem Bartek, mam 20 lat. Jeszcze się uczę jak i pracuję w gastronomii.   


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Alexix: Wolne chwile spędzam z wybranką życia (czyt. KsiezniczkaAlex) i gram na serwerze Mineworld. Często zdarza się spędzać czas ze znajomymi.  


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Alexix: Denerwowanie Księżniczki (żart oczywiście Duży Uśmiech) Moim hobby są zwierzęta w szczególności ptaki. Kocham wszystkie zwierzaki i lubię się nimi zajmować Duży Uśmiech Niestety nie mam na to zbyt dużo czasu.  


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Alexix: Moją fobią są węże (Tak to jedyne zwierzęta, których się boję).  


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Alexix: Od czasu kiedy zacząłem grać na Mineworld. Wcześniej amatorsko grałem budując kloce zamiast domków. A później zacząłem z Olą (w te wakacje) grać w miarę regularnie. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Alexix: Poszukując jakiegoś ciekawego serwera dla zabicia czasu wpadłem (już nie pamiętam gdzie) na mineworld. Od samego początku serwer wyróżniał się prostą obsługą i miłymi graczami, przez których zostałem na tym serwerze Duży Uśmiech  


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Alexix: Najbardziej podoba mi się atmosfera i gracze! Bez nich nie byłoby to samo Duży Uśmiech 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Alexix: Spawn! Jak każdemu podoba się spawn tak i mi. To miejsce co wyróżnia ten serwer, duża i ekscytująca budowla z masą ciekawych konstrukcji. 
 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Alexix: Nie lubię budować, lubię bawić się redstone`em. Z zawodu jestem Elektrykiem i to chyba wychodzi mi w miarę dobrze w minecrafcie. Ja przeważnie szukam wrażeń i pomagam czasami Oli w budowlach.  


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Alexix: Raczej nie ma nic takiego Uśmiech Co jakiś czas są aktualizacje, które urozmaicają tą grę. Nie nudzi się tak szybko, więc na nic nie mogę narzekać. Jedyne co bym zmienił to dodał więcej elektroniki, lepsza zabawa z redstone`em, ale to już raczej niewykonalne. Duży Uśmiech 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Alexix: Są ludzie, którzy mi podpadają, nie będę tu wymieniał z Nicków, ale są to osoby, które np. tepają w pułapki, nękają i nie potrafią się zachować. Z reguły pragnę z każdym żyć dobrze do czasu kiedy mi nie podpadnie. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Alexix: Często gram z KsiężniczkaAlex (prawie cały czas), oczywiście z ZuziWściekłysiostra księżniczki) i zależy od dnia z każdym innym graczem. 


13) Jak powstał twój nick?

Alexix: Oczywiście przez Księżniczkę. Nieudolnie założyła konto na Mineworld i nie podobała się jej nazwa, więc oddała ją mi a sobie stworzyła nowe konto. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Alexix: Tak jak pisałem wyżej. Dodatki do redstone`a, nie mam konkretnych wymagań ale marzy mi się rozbudowana elektronika w grze.  


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Alexix: Nie mam czym się pochwalić, jednak wspólna (bardziej Księżniczki) kula a w niej dom, który jest jeszcze w budowie najbardziej mi się podoba. Jest to budowla, która wzbudza zachwyt gdy ją widzę i wyróżnia się od innych działek. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Alexix: Wykopałem dziurę 5x5 klocków i zacząłem się tam osiedlać z Księżniczką, na początku ledwo rozbiliśmy postępy, lecz od czasu zakupu SVIP nad tą "jamą" powstały mury i przeróżne budowle, z których się już wyprowadziliśmy. Jak pisałem wyżej, teraz "kula" jest naszym priorytetem.  


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Alexix: Oj tak, padliśmy ofiarą nękania, to było dosyć denerwujące, gdy nie mogłem swobodnie poruszać się po działce.  


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Alexix: MiroTcz (za zawsze szybką pomoc na /msg), Animekową (Zawsze chętną sprzedać mi potrzebne przedmioty), Slou i Przemka (za pomoc w uczeniu się grać i przyjęciu do Gildii) i każdego gracza na tym serwerze, który mi pomagał i zapewnia mi dobrą zabawę podczas wolnego czasu. Duży Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Alexix: Z okazji zbliżających się świąt, życzę każdemu wesołych, rodzinnych i pogodnych świąt. Aby nowy rok, był dla każdego z was szczęśliwy. Duży Uśmiech 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Alexix: Dziękuję również. Duży Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości