Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Czy to by miało sens? Głosuj!
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
TAK
58.33%
7 58.33%
NIE
16.67%
2 16.67%
Noo, nie wiem ...
25.00%
3 25.00%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[PROPOZYCJA] Pakiet kolory

#1

Propozycja dodania pakietu Kolory.
Umożliwiał by pisanie na kolorowo dla rangi gracz.
Był by do nabycia w sklepie serwera. Moja proponowana cena do tej usługi to:
- SMS : 10 zł.
- Przelew : 7.50 zł.

Mam nadzieję, że to by znacznie umiliło grę na serwerze.
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#2

Nie mam nic przeciwko takiej usłudze. Proponowana cena jest jednak zbyt niekorzystna - proponujesz 7,50zł netto (przelew); pakiet VIP kosztuje 10zł netto (przelew). Należałoby się zastanowić czy na taką cenę znaleźliby się klienci. Myślę, że zdecydowana większość w takiej sytuacji będzie wolała dorzucić 2,50zł i mieć z tego dużo więcej.

Jeśli chcemy otrzymać cenę SMS dla danej usługi należy pomnożyć cenę przelewu (netto) * 1,23. Np. w twoim przypadku SMS kosztowałby 9,23zł. Koszt VIP'a SMS to 12,30zł.

Ja proponuję żeby usługa kosztowała 5zł przelewem i 6,15zł SMS.

P.S.: Brak wzoru.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#3

Według mnie fajny pomysł, jednak jak wcześniej napisał Miro, cena powinna być nieco  mniejsza  Duży Uśmiech
Odpowiedz

#4

Dzięki za porady, następny raz będzie lepiej...
[Obrazek: gwABAgQIECAgZNoAAQIECBAgQIAAAQIECBAgQIAA...ABAgQI.png]
Odpowiedz

#5

Super pomysł ^^
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#6

Pomysł może okazać się trafiony, kolory przyciągają uwagę Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#7

Jak dla mnie slaby pomysł, już jest wystarczająco dużo kolorowych komunikatów na czacie których gracze nie czytają- nie zwracają uwagi. Poza tym kolorowe pisanie powinno być tylko dla tych którzy zakupili vip'a lub svip'a żeby faktycznie mogli się wyróżniać na czacie oraz żeby zakup pakietów miał sens.
Odpowiedz

#8

Co z osobami które zakupią pakiet Kolory a później zdecydują się na zakup Vip/SVip?
Odpowiedz

#9

(17-12-2017, 11:21 AM)TheTektyw napisał(a): Co z osobami które zakupią pakiet Kolory a później zdecydują się na zakup Vip/SVip?

Zakup jednej usługi nie ma wpływu na możliwość zakupu drugiej.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#10
Tęcza 

Zgodze się z tym co napisała Animekowa, ponieważ niejeden gracz który nabywa chociażby sam pakiet Vip - już czuje się jak król czatu i pisze bardzo często kolorowo lub pogrubionym kolorem . Takie rzeczy męczą oczy i sprawiają trudność w sprawnym przeglądaniu czatu. A znam takich graczy którzy prawie cały czas piszą na kolorowo.

Moim zdaniem taki pakiet mógłby istnieć bo z pewnością znalazłby jakichś odbiorców, jednak trzeba się wtedy liczyć z większym spamem kolorami i trudnościami w odczytywaniu czatu.

Ps. Ogłoszenia serwera zawsze mogą być dodatkowo podkreślone żeby było je widać "w tłumie" Oczko
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości