Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Przestoga dla graczy

#1

Zaznaczam że nie jest to skarga tylko przestroga przd głupotą,chamstwem i egoizmem co poniektórych graczy.Jednocześnie ostrzeżenie przed działaniem graczy Grzesiule i PolskiLucjan dla innych może nowych graczy.To ze ktoś nie zabezpieczył do końca działki lub nie zauważył że ta działka się kończy to nie znaczy że można mu ją od tak niszczyć, mimo że bany za to nie grążą.To co zrobili ci gracze to zwykłe chamstwo i mam nadzieje że inni którzy grają na naszym serwerze będą na nich uważać i nie powtarzając mojego błędu sprawdzą każdy klocek który należy do ich działki.

Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz

#2

Ale to i tak nie zmienia faktu że gracze którzy takie niedopatrzenia zrobili są sobie sami winni
Królu ZUS
Zarządca
Marioshaha & Szulc Company
Odpowiedz

#3

telefon:
Forestelf moglbys mi napisac nick z gry bo nie kojarze a ostatnio kladlem cuboidy po czyszczeniu dzialek i nic nie niszczylem. Kazdy moze ci napisac "to pewnie Grzesiule" wiec chcialbym jakis dowodow w tej sprawie. Chodzi mi o interes moj i ciebie, jesli mi powiesz o co chodzi dokladnie. Ja nic nie.rozumiem z tego, ze niszczylem komus dzialki? Nie kojarze zebym robil cos tak zlego. Napisz kto ci napisal ze "to pewnie Grzesiule" , mozliwe ze ktos sie msci ;v. Sorry za pisownie itp ale nie jestem kims wielkim z polaka

Komputer:
Edit:
Dostałem informację że ja z PolskiLucjan zniszczyliśmy ci działkę, muszę zaznaczyć że pierwszy raz widzę (miniatura) tą tabliczkę i tło. Ostatnio z PolskimLucjanem mieliśmy na pieńku więc to jest jego sprawka. Mieliśmy mieć rozejm ale widzę że się nie da, będę dalej z nim walczyć.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości