Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


unban

#1

1. Nick w grze: szajrak51
2. Data ukarania: December 31st, 2017
3. Nick osoby karającej: MiroTCZ
4. Powód bana: CHEATY
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Gdyż dostałem bana za używanie opcji jaką mi oferuje minecraft jaką jest przenoszenie paska zadań (ekwipunku) pomiędzy serwerami na trybie Creative (klikasz C + liczba od 1-9  a następnie by przywrócić ten pasek X + tamta liczba) opcja ta została dodana w aktualizacji minecraft 1.12 dowody na minecraft wiki

Załączone pliki Miniatury
   

#2

I co w związku z tym? Wykorzystałeś błąd gry więc i tak złamałeś regulamin. Nie jestem za unbanem.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

nie uznał bym to za błąd gry bo wątpię aby tak duża firma jaką jest mojang omineła tą bardzo ważną rzecz jaką jest przenoszeni itów pomiędzy serwerami . według mnie jest to opcja którą mi oferuje minecraft i z której moge korzystać (tak na marginesie czy to jest tak bardzo złe że na serwer creativ dostarczyłem potke którą można osiągnąć za pomocą komend?)

#4

Nie interesuje mnie skąd to masz. Równie dobrze mogłeś odpalić program łamiący zabezpieczenia do wygenerowania tych przedmiotów. Serwer nie umożliwia zdobycia takich przedmiotów w normalnej grze i żadną komendą ich nie dostaniesz. Zabronione jest posiadanie i roznoszenie takich przedmiotów na tym serwerze.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#5

(31-12-2017, 17:07 PM)MiroTcz napisał(a): Nie interesuje mnie skąd to masz. Równie dobrze mogłeś odpalić program łamiący zabezpieczenia do wygenerowania tych przedmiotów.  Serwer nie umożliwia zdobycia takich przedmiotów w normalnej grze i żadną komendą ich nie dostaniesz.  Zabronione jest posiadanie i roznoszenie takich przedmiotów na tym serwerze.

Serdecznie przepraszam za zachowanie do jakie się dopuściłem . Na moje nieszczęście nie zapoznałem się z częścią regulaminu w której jest to naruszone . Niezwierzając na to proszę o unban gdyż to jest pierwsze takie moje  przewinienie na tym serwerze . OBIECUJE że jeśli zostanę unbanowny to podobne zachowanie na tym serwerze z mojej strony się nie powtórzy

#6

Przyjmuję prośbę.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości