Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Kara zasłużona ??

#1

Witam z tej strony Panaceum. Wczoraj około godziny 22 dnia 31.12.2017. Zostałem pozbawiony możliwości spędzenia Sylwestra na MineWorld , ponieważ dostałem bana za rzekome „złe zachowanie na czacie’’ Czego konsekwencją było dokończenie ostatniego dnia tego roku z POLSATEM. Lubię tą stacje telewizyjną , a wracając do mojego bana. Nasza „ukochana,, pani voiceadmin animekowa moim skromnym zdaniem przesadziła z wymierzoną karą bo ja się pytam ZA CO ??!! 
Czym się kierowała dając mi tego bana ?
Jakie argumenty przemawiały za tym?
Ogólnie czuje się szkalowany i nękany przez tą panią. 
Najbardziej zależy mi na wypowiedzi pani  animekowej.
Pozdrawiam Panaceum ten zły !
[Obrazek: 8sV4w4H.png]

#2

to nie miejsce na taki wątek. Złóż odwołanie od bana jeśli masz zastrzeżenia do kary nałożonej przez Animekową.
http://forum.mineworld.pl/forumdisplay.php?fid=138

Pisząc propagandę o tym że jesteś pokrzywdzony - "ten zły", niczego dobrego nie osiągniesz a jedynie pogorszysz swoją sytuacje.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]

#3

To nie jest odwołanie :Uśmiech ja tylko chce wiedzieć za co :Uśmiech
[Obrazek: 8sV4w4H.png]

#4

Cytat:To nie jest odwołanie :[Obrazek: smile.gif] ja tylko chce wiedzieć za co :[Obrazek: smile.gif]

Jest napisane w powodzie. Temat ten tylko potwierdza brak szacunku do najaktywniejszego w grze członka administracji. Dodatkowo prowadzi to do utrudnienia pracy i prób wywołania pseudodyskusji oraz zaogniania stosunków.
Widziałem całą sytuację od początku do końca oraz wszystkie osoby biorące w niej udział; prowokacje, irytujące zachowanie i kwestionowanie ostrzeżeń, wczoraj na bieżąco w logach i dzisiaj ponownie sprawdzałem te logi i cały czas uważam, że kara była słuszna.
Można sobie takie wątki darować, bo o takich sytuacjach jestem na bieżąco informowany i niektóre decyzje są konsultowane ze mną. Nawet jeśli w danej chwili w grze jest 1 viceadmin to nie jest nigdy tak, że jest on sam w każdym tego słowa znaczeniu jak mogłoby się niektórym wydawać w związku z czym nie ma sensu zakładać takich tematów i udawać Greka. 

Zamykam.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości