Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Wawel930

#1

Kochani jak przypadło na wtorek mam dla Was kolejny wywiad, udzielił go nam Wawel930, zachęcam do czytania ponieważ ja czytając ten wywiad troszkę więcej wiem o naszym koledze z serwera co bardzo mnie cieszy Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Wawel930: Cześć, mam na imię Szymon pochodzę z miasta które słynie z pierników. Mam 24 lata. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Wawel930: W wolnych chwilach daję się ponieść zainteresowaniom. Jazda na rolkach, czy też zwykłe spotkania z znajomymi. Również wolny czas zabijam spędzając przed komputerem.  


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Wawel930: Lubię gotować, to też uczęszczałem do szkoły gastronomicznej. W ten sposób narodziło się jedno z moich nielicznych hobby jakim jest kulinaria. Polecam serdecznie, nie dość że przy tym człowiek się relaksuje to dodatkowo może sycie się najeść. Drugim jaki się we mnie narodził są motocykle, mam plany wobec nich. Możliwe że w tym sezonie uda mi się zrobić krok do przodu w związku z tym hobby. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Wawel930: Może to głupio zabrzmi jak na gościa który ma 24 lata, panicznie boję się pająków. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Wawel930: Hmm.... do końca nie pamiętam kiedy zacząłem grać w Minecraft. Wiem jedynie to że na serwerze MineWorld pojawiłem się pierwszy raz w Czerwcu 2017roku. Wtedy było to bardziej takie wchodzenie i wychodzenie, rozbudowana przygoda zaczęła się w połowie października.  


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Wawel930: Moja przygoda na serwerze zaczęła się z inicjatywy przyjaciela, którego teraz gorąco pozdrawiam. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Wawel930: Na serwerze podoba mi się przede wszystkim wolność budowania przy nieograniczonej ilości działek. Doprecyzowany regulamin, zacna administracja. Otwarta pomoc, otaczająca atmosfera i wiele wiele innych rzeczy. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Wawel930: Najbardziej podoba mi się odzwierciedlenie skinów administracji na /warp administracja ,a najbardziej słodko przeszywający wzrok Pani Animekowej. Krajobraz otaczający spawn, budowle. Działki niektórych graczy. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Wawel930: Hmm... nie mam nic zaplanowanego podczas gry na serwerze, to jakoś samo przychodzi co będę robić i jest zależne od innych. Zazwyczaj to staram się coś budować ,tylko przed tym muszę zabić lenia. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Wawel930: Rotacja nie licznych bloczków, szum oraz prąd wody. Mury z cobblestone. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Wawel930: Obecnie nie ma nikogo na mojej czarnej liście Oczko  


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Wawel930: Kanyon, SkyeShieldPL, OlympicDeath, AshiaPL, Madelaine, Zinrrey. Jeżeli kogoś pominąłem, przepraszam. 


13) Jak powstał twój nick?

Wawel930: Mój nick przyszedł sam z siebie, akurat w tym momencie jadłem czekoladę którą uwielbiam Love . Wawel- poczuj dziecięcą radość 930- w jakimś stopniu wzięło się to z rocznika. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Wawel930: Moim marzeniem jest zawładnięcie nad światem architektury, małymi krokami. Po drugie chcę stanąć twarzą w twarz, oko w oko, na przeciw Pani Animekowej. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Wawel930: Nie żebym był chwali piętą ale myślę że udało mi się zbudować coś zacnego na posiadającej działce ,która bierze udział w evencie "Działka Miesiąca" 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Wawel930: Nic innego nie przychodzi mi do głowy poza budowaniem bądź zabawą w krasnoluda w kopalni. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Wawel930: Tak, ale wolałbym je zachować dla siebie. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Wawel930: Oczywiście że chciałbym. Chcę pozdrowić wszystkie osoby ,które mnie nie znają a wkrótce poznają. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Wawel930: Dziękuję, że mogłem udzielić wywiadu. Wszystkiego dobrego w roku 2018. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Wawel930: Ja również, pozdrawiam.
Odpowiedz

#2

Ladny Wywiad pieknie napisany Szacun Wawel Duży Uśmiech
Odpowiedz

#3

No no Wafuś, postarałeś się. Nawet ja dowiedziałam się kilku nowych rzeczy Duży Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości