Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROPOZYCJA] Survival - Szybsze ścinanie drzew

#11

(08-01-2018, 16:10 PM)TheTektyw napisał(a): Przecież druga opcja łączy się z pierwszą, siekiera może być w pakiecie "Drwal" oraz możliwa do otrzymania bez niego Uśmiech

Może wyraziłem się niejasno. W przypadku pakietu Drwal byłoby to po prostu dodatkowe uprawnienie bez wymogu posiadania specjalnej siekiery i byłby to najłatwiejszy sposób realizacji propozycji.  Dla tych bez pakietu można by zrobić uprawnienie do zakupu za MineCoins + wymóg posiadania odpowiedniej siekiery przy sobie ALBO samo kupno uprawnienia za odpowiednią ilość MineCoins lub odpowiednią ilość cennych przedmiotów. Jeśli miałoby to być dostępne na 2 sposoby to niech mają trochę lżej ci, którzy są w stanie wesprzeć finansowo utrzymanie serwera i nie martwią się o dodatkowe sprawy.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#12

OK, jasne Uśmiech Sama permisja dostępna w sklepie lub za Minecoins + itemy z pewnością spełniłaby swoją funkcję. Pomijając trudność realizacji, myślę, że jednak siekiera jako item będzie rozwiązaniem o wiele ciekawszym - permisja odbywa się "w tle" i jest na stałe, natomiast item jest "urzeczywistnieniem" i zdecydowanie poszerza możliwości: handel, możliwość straty na rzecz innego gracza ( :'( ), dla osób bez SVip także kwestia wytrzymałości. Można również rozważyć różne siekiery do różnego typu drewna. Chyba w przypadku permisji też byłoby to niegłupie Uśmiech Pakiet Drwal pozwala na ścinanie dowolnych drzew (lub z pominięciem dżunglowego i ciemnego dębu), a permisje do kupienia z poziomu gry jedynie na poszczególne gatunki (z tego co wiem nie powinno być to trudniejsze do wykonania, ponieważ powszechnie dostępne pluginy mają możliwość konfiguracji rozpoznawania gatunków drzew). Craftingi setów sprawdzają się naprawdę nieźle, siekier pewnie również miałyby wzięcie, ale kwestię techniczną niestety trzeba pozostawić programiście Oczko Może te wizje zderzą się z rzeczywistością kodu i jeśli wprowadzenie siekier zamiast permisji miałoby pochłonąć zbyt dużo czasu lub z jakiegoś powodu okazałoby się niewykonalne, to permisje powinny nas zadowolić Uśmiech
Wyczekuję info o postępach Duży Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości