Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o odbanowanie

#1
Błąd 

1. Nick w grze: Beduin
2. Data ukarania:09.01.2018 r.
3. Nick osoby karającej: Prawdopodobnie MiroTcz bądź Animekowa
4. Powód bana: X-Ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Faktem jest, iż miałem X-Raya no i ni ukrywam, że jest mi strasznie przykro. Chciałbym ubiegać sie o tego unbana, ponieważ nie jestem kłopotliwym graczem, jestem przyjazny i co najważniejsze, obiecuję nie używać od dostania unbana aż po kres grania na danym serwerze. Smutek  Przepraszam Smutek 
... Wyobraźnia to legenda związana z zaginioną komnatą, wejście małe, bezcenny dar, uczucie życia za kratą, ale nic nie zastąpi mi podróżowania po zaświatach, więc jeżeli nie czujesz się dobrze w moich zainteresowaniach, to omiń to co myślę, trzymaj się własnych przekonań ściśle... ~Beduuu 

#2

Beduin zawiodłam się na Tobie, ja od Ciebie kupuje lapiz a tu się okazuje że Ty na x-rayu grasz Smutek Zgadzam się co do tego, że nie jesteś kłopotliwym graczem i w związku z tym jestem za tym żebyś dostał drugą szansę w postaci rozpoczęcia gry od nowa na nowym koncie.

#3

(09-01-2018, 21:15 PM)Ladykotka napisał(a): Beduin zawiodłam się na Tobie, ja od Ciebie kupuje lapiz a tu się okazuje że Ty na x-rayu grasz Smutek Zgadzam się co do tego, że nie jesteś kłopotliwym graczem i w związku z tym jestem za tym żebyś dostał drugą szansę w postaci rozpoczęcia gry od nowa na nowym koncie.

Kopać kopałem sam, X-Ray został ze starego serwera, no a był mi potrzebny tylko do szukania spawnerów, od zawsze moim zajęciem na serwerach było kopanie także ...
... Wyobraźnia to legenda związana z zaginioną komnatą, wejście małe, bezcenny dar, uczucie życia za kratą, ale nic nie zastąpi mi podróżowania po zaświatach, więc jeżeli nie czujesz się dobrze w moich zainteresowaniach, to omiń to co myślę, trzymaj się własnych przekonań ściśle... ~Beduuu 

#4

Niefajnie że cheatowales, ale widac że zalujesz. Jestes kulturalny i to twoj pierwszy ban więc jestem za daniem szansy.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#5

(09-01-2018, 21:26 PM)_KoteQ_ napisał(a): Niefajnie że cheatowales, ale widac że zalujesz. Jestes kulturalny i to twoj pierwszy ban więc jestem za daniem szansy.

Dziękuję Uśmiech
... Wyobraźnia to legenda związana z zaginioną komnatą, wejście małe, bezcenny dar, uczucie życia za kratą, ale nic nie zastąpi mi podróżowania po zaświatach, więc jeżeli nie czujesz się dobrze w moich zainteresowaniach, to omiń to co myślę, trzymaj się własnych przekonań ściśle... ~Beduuu 

#6

Ja nic do Ciebie nie mam Beduin, nie widziałam też żebyś był konfliktowym graczem. Jednak to że oszukiwałeś jest trochę przykre, tyle samo można osiągnąć bez oszukiwania a wystarczy trochę więcej wysiłku w włożyć.

Jestem za tym żeby dać Ci szansę gry od nowa.

#7
Serce 

(10-01-2018, 11:17 AM)Animekowa napisał(a): Ja nic do Ciebie nie mam Beduin, nie widziałam też żebyś był konfliktowym graczem. Jednak to że oszukiwałeś jest trochę przykre, tyle samo można osiągnąć bez oszukiwania a wystarczy trochę więcej wysiłku w włożyć.

Jestem za tym żeby dać Ci szansę gry od nowa.

Dziękuję Uśmiech
... Wyobraźnia to legenda związana z zaginioną komnatą, wejście małe, bezcenny dar, uczucie życia za kratą, ale nic nie zastąpi mi podróżowania po zaświatach, więc jeżeli nie czujesz się dobrze w moich zainteresowaniach, to omiń to co myślę, trzymaj się własnych przekonań ściśle... ~Beduuu 

#8

Możesz założyć nowe konto i grać na nim.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości