Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ban za nic ...

#1

1. Nick w grze: Beduuu
2. Data ukarania:12.01.2018 r.
3. Nick osoby karającej: MiroTcz
4. Powód bana: X-Ray i multikonto
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: 
Halo, co się stało? wyskoczył mi ban za multikonto oraz za x ray-a ... co to ma znaczyć?? nie używałem go na tym koncie odkąd dostałem unbana, zniknął mi dom i jeszcze ten ban ... to jest niesprawiedliwe ... chciałem od nowa grać żeby normalnie zacząć grę a tu znowu dostałem bana za nic plus straciłem wszystko ... dzięki wielkie administracji Smutek
... Wyobraźnia to legenda związana z zaginioną komnatą, wejście małe, bezcenny dar, uczucie życia za kratą, ale nic nie zastąpi mi podróżowania po zaświatach, więc jeżeli nie czujesz się dobrze w moich zainteresowaniach, to omiń to co myślę, trzymaj się własnych przekonań ściśle... ~Beduuu 

#2

Nie jest to napisane zgodnie ze wzorem.

#3

(12-01-2018, 18:06 PM)Animekowa napisał(a): Nie jest to napisane zgodnie ze wzorem.

Poprawione.
... Wyobraźnia to legenda związana z zaginioną komnatą, wejście małe, bezcenny dar, uczucie życia za kratą, ale nic nie zastąpi mi podróżowania po zaświatach, więc jeżeli nie czujesz się dobrze w moich zainteresowaniach, to omiń to co myślę, trzymaj się własnych przekonań ściśle... ~Beduuu 

#4

To co tu napisałeś to są same bzdury. Zgłosileś konto rzekomego brata które wykorzystałeś do przeniesienia itemów ze zbanowanego wcześniej konta a następnie jeszcze z tego zgłoszonego konta miało miejsce czitowanie (X-Ray).

Straciłeś swoją szansę i kolejnych już nie otrzymasz.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości