Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Pawelek1212

#1

Witajcie Kochani jak przystało na wtorek wrzucam Wam kolejny wywiad, udzielił go nam jeden z członków naszej administracji a mianowicie mam tu na myśli Pawełka, zapraszam do czytania Oczko



1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Pawelek1212: Witam, jestem Paweł, mój nick na serwerze to Pawelek1212. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Pawelek1212: Wolny czas spędzam grając. Zazwyczaj w MC, jednak są też inne gry, którym poświęcam moje wolne chwile. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Pawelek1212: Moja odpowiedź może być niecodzienna. Pomimo mojego zamiłowania do języków obcych, a także książek, jest coś, bez czego nie dałbym rady. Zgodnie z definicją, która podaje hobby jako ulubione zajęcie lub czynność, jest to sen. Nie potrafię policzyć ile razy wstałem po południu, nadal zaspany, po tych parunastu godzinach snu, ale zawsze szczęśliwy, bo w końcu mogłem się wyspać Duży Uśmiech  


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Pawelek1212: Nie jest to fobia, bardziej odraza, jednak jedyne co mi przychodzi do głowy, to pająki. Nie znoszę ich. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Pawelek1212: Było to całkiem dawno, niewiele pamiętam. Wydaje mi się, że około 5 lat temu. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Pawelek1212: Szukałem serwera z działkami w internecie, znalazłem MW dzięki pewnej wyszukiwarce serwerów. Bardzo szybko zdałem sobie sprawę, że ten serwer jest dokładnie tym, czego szukałem. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Pawelek1212: Wiele rzeczy, jednak jeśli miałbym wybrać jedną, to jest to zdecydowanie niesamowita i zgrana Administracja, a także jej profesjonalizm, z którym osobiście, na innych serwerach nieczęsto się spotykałem. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Pawelek1212: Wielkie wrażenie robi oczywiście spawn, ogromny i dopracowany. Wciąż do tego momentu zdarza mi się odkryć nowe, niespotkane wcześniej miejsce.  


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Pawelek1212: Nie licząc pilnowania chatu (co jest moim głównym zajęciem), dużo buduję. Rozmaite rzeczy. Od mostów po domy i fontanny, czasami nawet drzewa. Zajmuję się też handlem, jednak nie skupiam się na nim w tak dużym stopniu. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Pawelek1212: Jest to mechanika działania wody, która na szczęście będzie niedługo zmieniona. Poza tym nie widzę żadnych niedopracowań. Z drugiej strony nether mógłby być ciekawszy, wydaje się pusty i monotonny. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Pawelek1212: Cóż, nie miałem jeszcze takiej sytuacji, która nadawałaby się do opisania. Mam nadzieję, że tak pozostanie. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Pawelek1212: Najczęściej przebywam między innymi z MilkąChinką, panią Animekową oraz Lelouchem. Jest jeszcze wiele, bardzo wiele osób, które lubię, jednak nie jestem w stanie wymienić wszystkich, za co przepraszam Uśmiech 


13) Jak powstał twój nick?

Pawelek1212: Nie ma wiele do powiedzenia. Mam na imię Paweł, pierwsza część już jest Duży Uśmiech A numery są z mojego poprzedniego nicku, który był tworzony dawno temu, jednak nie sądzę, by miały jakieś większe znaczenie, prawdopodobnie były one losowe. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Pawelek1212: Rzeczą, nad którą obecnie najbardziej pracuje, jest dostanie się na pierwszą stronę najbogatszych graczy na serwerze, co jest niemałym wyzwaniem. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Pawelek1212: Może i znalazłoby się trochę interesujących budowli, jednak jest za wcześnie, by pokazać je światu Duży Uśmiech 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Pawelek1212: Stworzyłem świat survival, zacząłem bić drewno, jak na dobry początek przygody przystało. Powoli rozbudowywałem mój dom na szczycie góry, robiłem farmy, kopalnie i tak jakoś szło. Pamiętam moje pierwsze diamenty. Była to tylko jedna ruda, a ja, podekscytowany, od razu postanowiłem się za nią zabrać. Trwało to trochę, ale udało się, lecz ku mojemu zdziwieniu, na ziemi nie było nic, w ekwipunku też owego diamentu nie było. Zdziwiłem się, ale uznałem to za normalne. Kilka miesięcy później, dowiedziałem się, "RZE" kamiennym kilofem diamentów się nie wykopie... Tak, co za porażka. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Pawelek1212: Nie jestem w stanie sobie żadnej przypomnieć. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Pawelek1212: Pozdrawiam wszystkich czytających Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Pawelek1212: Życzę miłego dnia, dziękuje za tą możliwość, jak i uwagę. 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Pawelek1212: Również dziękuje, pozdrawiam Duży Uśmiech
Odpowiedz

#2

No dzięki za tą MilkeChinke.
Mimo że znam cię od kilku lat to dowiedziałam się że nie lubisz pająków.

Ciekawe
Odpowiedz

#3

Paełek... przesadziłeś z tą "Panią"           heheheh  Płacz ze śmiechu
Odpowiedz

#4

Też mam problem z późnym wstawaniem. Nic fajnego, traci się dzień. Duży Uśmiech
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]
Odpowiedz

#5

Cytat:Pawelek1212: Rzeczą, nad którą obecnie najbardziej pracuje, jest dostanie się na pierwszą stronę najbogatszych graczy na serwerze, co jest niemałym wyzwaniem. 

Gra niewarta świeczki. 
Lepiej poświęcić ten czas dla przyjaciół na serwerze niż na zarabianie pieniędzy których i tak nie ma i dążenie do bogactwa które i tak szczęścia Ci nie da (tym bardziej w grze Płacz ze śmiechu ) a wręcz przeciwnie  . [ wiem coś o tym bo sam czuje się przegrany przez realizowanie takich celów w życiu ]
Naprawdę. Lepiej pogadać sobie z kimś kogo się lubi i nawiązywać przyjaźnie z tymi ludźmi których nigdy nie zdarzyło by się spotkać na dworze w swoim mieście z racji ogromnej odległości jaka nas wszystkich dzieli.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#6

Przyznaje racje Majstrowi, nie warto mieć dużo pieniędzy (w grze) bo potem można oszaleć -.-





Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości