Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Niepotrzebne wyciszenie przez admina.

#1

1. Nick oskarżającego: MgGamingPL
2. Nick oskarżonego: Slou 
3. Opis sytuacji: Poprosiłam adminów którzy byli online ( Slou i Ladykotka) aby zobaczyły podanie o unban na forum mojego kolegi XNoobdogX. Po chwili jeden z graczy ( Nie pamiętam nicku, była to julita...) napisała że jestem tempa. Zgłosiłam to do dwóch adminek. Ladykotka nic nie odpisała, a Slou mnie wyciszyła. Wydaję mi się że powinna wyciszyć gracza, który obrażał mnie, a nie mnie.
4. Data zdarzenia: 19.01.2018 (godzina około osiemnastej)
5. Dowody w postaci screenów lub filmu: Niestety nie zdążyłam zrobić żadnych screenów. Potwierdzić tą sytuację mogą gracze: OdkrywcaTV, Kuki, Lelouch.

#2

Mute poleciał za przeszkadzanie administracji i męczenie.
Nie zapytałaś nas o to raz, nie dwa, nie trzy, a co chwilę męczyłaś pytaniami o UB.
Mimo tego, że Ladykotka była w tym momencie zajęta innymi, być może ważniejszymi sprawami, a ja Ci powiedziałam raz, że to nie ode mnie zależy, czy kolega dostanie UB.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#3

Unban to nie kwestia 2 minut... należy uzbroić się w cierpliwość, a spamienie administracji wiadomościami na ten temat i tym samym przeszkadzanie w wykonywaniu ich obowiązków prowadzi tylko do kary i niczego więcej.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#4

Nie chodzi mi tutaj o proszenie was o unban dla kolegi, tylko o to że ktoś mnie obraził, a wy zamiast wyciszyć tego gracza wyciszacie mnie, bo zgłaszałam go o obrażanie do was. Gdy ktoś kogoś obraża, admin który jest online od razu go wycisza, a wy w ogóle nie reagowałyście. Jest mi przykro z powodu takiej niesprawiedliwośći.

#5

Zaczęłaś męczyć administrację w kwestii unbana już po godzinie 14. Ladykotka napisała, że zajrzy gdy będzie miała chwilę. Możliwe, że nie zrozumiałaś przekazu i w kolejnych godzinach zaczęłaś dalej o tym pisać i insynuować, że "ma to gdzieś". Na końcu... zaczęłaś duży spam tuż przed 18 utrudniając administracji pracę i w nieregulaminowy sposób próbowałaś wyprosić u administracji unban. Gracz Cię obraził, więc należało to zgłosić na forum - no ale po co? Lepiej dalej spamić na PW lub na publicznym czacie przywołując co chwilę nicki konkretnych osób Uśmiech Administracja to nie roboty. Mute, który otrzymałaś to podsumowanie Twojego zachowania z tamtego dnia. Gracz julita258 został już ukarany przeze mnie; wystarczyło zachować się zgodnie z regulaminem. 

Cytat:[18:03:56] [Async Chat Thread - #0/INFO]: XNL.[Vip] MgGamingPL >>  Mi sie już nic nie chce robić i tak przeciez admini są przekupieni -_-

- a takimi tekstami tylko szkodzisz sobie na przyszłość.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#6

Wszystko zostało już powiedziane, temat zamykam i przenoszę w odpowiednie dla niego miejsce.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości