Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Prośba o Unban] Natan2018

#1

1. Nick w grze: Natan2018
2. Data ukarania: 21/01/2018 14:55
3. Nick osoby karającej: MiroTcz
4. Powód bana: "Wykorzystywanie dziur Serwera"

5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:
Nie wiedziałem, że rozwalanie bedrock'a, który jest niezniszczalny i dostawanie za niego MineCoins jest nie legalne, ale rozumiem dla czego. Jestem Burmistrzem Rozwijającego się miasteczka, oraz chciałem zostać w przyszłości KidMod'em i pomagać innym, ale już tego nigdy nie zrobię z powodu tego bana, więc to jest dla mnie strata niewyobrażalnie ogromna. To jest moje pierwsze i ostatnie przewinięcie, proszę o przebaczenie.

PS. Ten ban jest czasowy
[Obrazek: Sygn2.png]

#2

PPS. Chodzi o server Creative
[Obrazek: Sygn2.png]

#3

Cytat:Nie wiedziałem, że rozwalanie bedrock'a, który jest niezniszczalny i dostawanie za niego MineCoins jest nie legalne

 Jeśli coś jest zablokowane, to raczej jest ku temu powód, więc nie należy czerpać z tego korzyści.
4 pkt regulaminu:
 Zabronione jest działanie na szkodę serwera. Za takie działanie uznaje się m.in. wykorzystywanie dziur serwera gry, nieścisłości zasad, które mogą spowodować szkody i nieuzasadnione zyski gracza, a także: obrażanie innych osób, administracji, prowokowanie konfliktów, nękanie, spam, publikacje nieprawdziwych informacji, używanie wulgaryzmów i słów oraz gestów powszechnie uważanych za niestosowne.

 Na przyszłość, gdy zdarzy się podobna sytuacja, najlepiej jest zapytać się administratora o takie rzeczy, czy nawet przeczytać uważnie regulamin, niż później mierzyć się z konsekwencjami. Widać, że żałujesz, dlatego uważam, że można dać Ci unbana (mimo, że jest to ban czasowy).

#4

Odbanowany. Dziura została załatana.

Jestem zmuszony zweryfikować ile korzyści odniosłeś z w/w tytułu, a konkretnie ile działek kupiłeś za zarobione w ten sposób pieniądze.

@edit:

Masz 2 opcje do wyboru:

1. oddać działki zdobyte z wykorzystaniem dziury (oznaczać to będzie rozłączenie działki i uszkodzenie fragmentu twojego "miasta")
2. zebrać uczciwie i zwrócić 250 000 MineCoins w terminie wyznaczonym przeze mnie 

Czekam na odpowiedź na PW.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości