Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z _MinkaMufinka_

#1

Witajcie Kochani wyjątkowo w środę wrzucam wywiad a nie tradycyjnie we wtorek z przyczyn ode mnie nie do końca zależnych. Wywiadu udzieliła nam nasza Mufinka, więc zapraszam do czytania Oczko


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

_MinkaMufinka_: Witam, jestem Minka. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

_MinkaMufinka_: W wolnych chwilach lubię grać w minecraft, simsy i rozmawiać z innymi ludźmi :3 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

_MinkaMufinka_: Tak, lubię tańczyć chodzę na zajęcia do klubu tanecznego "rytmix". Od niedawna jeżdżę też konno. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

_MinkaMufinka_: Boję się pająków ... Są P A S K U D N E!!!  


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

_MinkaMufinka_: Moja gra w Minecraft zaczęła się około 2/3 lata temu Uśmiech 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

_MinkaMufinka_: Rozmawiałam sobie przez skype z "Sannakaisa" pytałam się czy zna jakiś fajny server, ona zaprosiła mnie do was na mineworld Love właśnie tak zaczęła się moja przygoda ;D. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

_MinkaMufinka_: Najbardziej chyba podobają mi się pety..Uśmiech 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

_MinkaMufinka_: Spaaawn! Jest chyba najpiękniejszą budowlą jaką widzialam Język 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

_MinkaMufinka_: Zazwyczaj buduję bądź idę "w przygode". 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

_MinkaMufinka_: Dodałabym więcej mobów pasywnych np. ptaki (są papugi ale takie ptaki które by latały i w ogóle) mniej więcej żeby były moby z tego moda "mo'creatures" czy jakos tak Duży Uśmiech 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

_MinkaMufinka_: Jak sobie teraz tak myślę to nikt i mam nadzieję że tak pozostanie Język 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

_MinkaMufinka_: Najczęściej przebywam z osobami z gildii AtlasTau Język 


13) Jak powstał twój nick?

_MinkaMufinka_: Mój nick powstał w ten sposób że moja przyjaciółka miała nick MuffinkaPL czy jakos tak, ja wymysliłam sobie z nią że mam mieć podobny nick, zaczęłam wymyślać rym do "mufinka": wymyśliłam sobie Minka... nie wiem jak już tego nie pamiętam Płacz ze śmiechu 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

_MinkaMufinka_: Chciałabym, dostać się na pierwszą stronę najbogatszych graczy.Co prawda "trochę" mi do tego daleko Płacz ze śmiechu 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

_MinkaMufinka_: No może coś tam się znajdzie w moich budowlach, ale na pewno nie są JESZCZE warte pokazania Język 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

_MinkaMufinka_: Oczywiście, biłam drzewo z którego później zaczęłam budować jakieś klocki Język następnie robiłam kopalnie, farmy itp ;D 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

_MinkaMufinka_: Tak, na początku drugiej edycji zawsze gdy kopałam MUSIAŁAM wpadać do lawy i umierać ;/ 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

_MinkaMufinka_: Owszem, pozdrawiam cały serwer Mineworld! 


19) Może teraz parę słów od siebie?

_MinkaMufinka_: Życzę miłego dnia Duży Uśmiech oraz pozdrawiam 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

_MinkaMufinka_: Nie, to ja dziękuję  Duży Uśmiech
Odpowiedz

#2

Wow... Minka Gratuluje Duży Uśmiech
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#3

Widzę, że też nie lubisz pająków. Mamy podobne plany, więc życzę Ci powodzenia, może nam się kiedyś nam się uda  Duży Uśmiech
Odpowiedz

#4

"_MinkaMufinka_: Chciałabym, dostać się na pierwszą stronę najbogatszych graczy.Co prawda "trochę" mi do tego daleko [Obrazek: cwl.gif] "


Myślę że ten cel uda się zrealizować szybciej niż myślisz Uśmiech
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości