Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


witam :(

#1

1. Nick w grze: Piotrbuster
2. Data ukarania:nie pamiętam cos koło 6 miesięcy
3. Nick osoby karającej:aniemkowa
4. Powód bana:x-ray ,multikonta
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:
witam i przepraszam za nieodzwolone programy,multikonta
 przyznaje się... uzywałem niedozwolonych programów po prostu nie chciało mi się zbierać itemów
chciałbym szczerze przeprosić administrację nie muszę dostać ub, jeśli jednak jest to możliwe bardzo bym prosił! Chociażby o skrócenie kary
Odpowiedz

#2

 Pisałeś już odwołanie, w którym uznałeś, że x-raya nie masz i upierałeś się przy tym, mimo dowodów potwierdzających oszustwa. Odwołanie bardziej Ci zaszkodziło, niż pomogło. Nie wiem, czy podałeś przy tym poprawny nick, jednak tym razem podany ma zarejestrowanego bana. I tu (przynajmniej dla mnie) rodzi się pewna wątpliwość. Po poprzednim sprawdzeniu, okazało się, że zarówno mrszakalpio jak i Piotrbuster to nicki zarejestrowane na serwerze, w związku z czym istnieje podejrzenie multikonta. Na forum nie ma żadnych innych wątków, a co za tym idzie, nie ma zgłoszonego współdzielenia łącza. Być może, gdy osoby bezpośrednio związane z twoją karą się wypowiedzą, rozjaśni mi to ową sytuację, lecz na ten moment, pozostaje neutralny, ze względu na dużą ilość niewiadomych.

 Edit: Przy tym moim mini śledztwie, zapomniałem o najprostszym. Sprawdzeniu IP. I co się okazało? Są inne, choć podobne. I to podobieństwo mnie martwi. Tu jest ss: http://pokazywarka.pl/6q1kua/ W związku z powyższym, nadal pozostaje neutralny i zostawiam tę sprawę do dalszego rozpatrzenia.

 Tyle z mojej strony, pozdrawiam.

 Edit*: Ja tu tak się angażuję, a się okazuje, że w złym miejscu napisane odwołanie. Proszę, umieścić w tym dziale: http://forum.mineworld.pl/forumdisplay.php?fid=138 (Nie usuwam poprzedniej odpowiedzi. Gdy napiszesz, wkleję ją w nowym odwołaniu)
Odpowiedz

#3

Możesz założyć nowe konto i grać na nim. Jednak jest to twoja ostatnia szanse jaką dostajesz. 
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości