Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


MC MI SIĘ ZNUDZIŁ

#1

[Obrazek: 0ead29e28effa.png]
DOBRY WIECZÓR
Chciałbym ogłosić niestety, że odchodzę już całkowicie z Mc, nie mam co robić tutaj, poza tym Minecraft mi się znudził.. Uśmiech Wszystko się nudzi po czasie, ja zawdzięczam niektórym osobom bardzo dużo, dziękuję za te godziny spędzone ze mną jak i świetnie  zabity czas ja różnorodne rozgrywki jak i roleplay`e Płacz ze śmiechu  
Chciałbym serdecznie z tego miejsca pozdrowić Marike, chodź nasz kontakt ostatnio się zepsuł.
Poza Mariką pozdrawiam Tygryska, Diamentową [która już nie gra prawie), Hazett`a, Animka, Majstra, Lady, Miro i wszystkie inne osoby, z którymi miałem do czynienia Duży Uśmiech,
papa, kontakt ze mną: (skype) mirus669
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#2

Szkoda, ale nie ma ratunku Uśmiech  Dziękuje Ci za wspólnie spędzony czas, mimo, że nie było go tak dużo Duży Uśmiech    Trzymaj się, a w razie czego zawsze będzie dla ciebie miejsce.
[Obrazek: 57b6e0d8e8752.png]
Odpowiedz

#3

3maj się ciepło Ziomejku Oczko
Odpowiedz

#4

3maj się ciepło i nie wdawaj się w złe towarzystwo. Powodzenia w "rzyciu" i w nauce. Chociaż ostatnio trochę sobie nagrabiłeś (m.in. u mnie) to raczej będę cie miło wspominać... Uśmiech
                                                                                                            twój stary ziomal 3majster
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#5

Dziękuje Ci za wszystko Uśmiech Trzymaj się.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#6

Trzymaj się ciepło i mam nadzieję że kiedyś do nas wrócisz, zawsze będę Cię miło wspominała Ziomejku Uśmiech
Odpowiedz

#7

;( Powodzenia w życiu i życzę Ci sukcesów w swojej pasji, grafice. Nie zapomnę o Tobie i będę Cię miło wspominać, bo byłeś jednym z moich najlepszych przyjaciół. Dziękuję Ci za te 2-3 lata.
Odpowiedz

#8

Duży UśmiechDDDD Ziomej odchodzi!!!!!!! YEA!!!!





Odpowiedz

#9

(26-01-2018, 21:14 PM)Daffit napisał(a): Duży UśmiechDDDD Ziomej odchodzi!!!!!!! YEA!!!!

Na Twoim miejscu zachowałbym chociaż trochę kultury i zostawiłbym te uczucia dla siebie.



Ziomej, będzie mi Ciebie brakować, nie zapomnę naszych żartów Duży Uśmiech. Powodzenia w życiu i sukcesów w nauce Uśmiech
"Życie, życie jest nowelą."
Odpowiedz

#10

(26-01-2018, 21:14 PM)Daffit napisał(a): Duży UśmiechDDDD Ziomej odchodzi!!!!!!! YEA!!!!

A Ty sobie nie wejdziesz na serwer, bo masz bana za swoje piękne zachowanie, nawet jak zrobisz sobie kolejne multikonto, to i tak zostaniesz prędzej czy później wykryty. Ziomej przynajmniej w porównaniu do ciebie nie dostał bana, tylko sam z własnej woli odszedł.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości