Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prosze o unban

#1

1. Nick w grze: Natalia2588
2. Data ukarania:17.01.2018
3. Nick osoby karającej:MiroTcz
4. Powód bana:reklama 
5. Dla czego uwważam, że powinnam dostać unban: Grałam sobie na serwerze, moja koleżanka ala1021 się pytała czy ktoś gra na TAKIM JEDNYM serwerze i napisała jego IP no i oczywiście dostała bana Smutek. Zrobiło mi się bardzo smutno i się trochę wkurzyłam, więc też napisałam jego IP. Obiecuję, że się poprawie i postaram się aby nie robić za dużo błęduw i spamów. Bardzo żałuuje i przepraszam oraz bardzo prosze o unbana administracje.
[Obrazek: Untitled358_20200413183207.png]

#2

Natalia, ty już tyle razy przewiniłaś. Wyzywałaś administrację, spamowałaś, przeklinałaś i jeszcze reklama. Co prawda jesteś stałym graczem no ale nie wiem, czy po unbanie znów nie będziesz robić tego samego. Inne bany nie przemówiły Ci do rozsądku...
No nie wiem, może mogłabyś dostać jeszcze jedną, ostatnią szansę... Decyzja należy do Wodza.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#3

Ja iż nie koleguje się za bardzo z natalią wiem że jest szczerą i pomocną osobą, wierzę w jej poprawę, dałbym jej ostatnią szansę Uśmiech
PolskiLucjan

#4

Mam mieszane uczucia... byłaś wielokrotnie upominana i karana.
Ciągłe afery, krzyki, spam na czacie, paskudne obelgi kierowane w stronę administracji, wyśmiewanie innych (w tym irytujące komentarze w moim kierunku)...
Wytłumacz do czego miałabym się odnieść, by być za przywróceniem Cię do gry?
Tłumaczenie "i się trochę wkurzyłam" też jest poniżej wszystkiego.
Byłabym za daniem Ci szansy tylko i wyłącznie pod groźbą permanentnego bana za jakiekolwiek przewinienie, nawet to najdrobniejsze. Może to sprawiłoby, że zaczełabyś zachowywać się odpowiednio i pozwoliłabys czerpać przyjemność z gry innym oraz sama dobrze się bawiła. Bez awantur, afer itp.
[Obrazek: 26733614_1604229689670714_30530290858453...e=5AEF1EC5]

#5

Patrząc na Twoją listę banów/upomnień masz ich multum. Tak jak wyżej zostało napisane, czy zdołasz się poprawić? Ala, nie będzie grała? Chcesz bez niej być graczem MW? Jestem za warunkiem Madelaine. Jedno najdrobniejsze przewinienie i permanenty ban.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#6

Natalko. Rozumiem, że sie mogłas wkurzyć, ale to nastąpienie wpłynęło na twoją niekorzyść. Patrząc na listę woich ostrzeżeń itp bolą mnie oczy.
Niestety Natalko, ale jestem na NIE
-=AtlasTau=-

#7

Jestem na nie, lista przewinień jest długa i jak widać kary nie poskutkowały. Moim zdaniem jeśli Ci bardzo zależy to będziesz do nas mogła wrócić najszybciej na kolejnej edycji serwera ( o ile taka się pojawi).

#8

Ostatnia szansa.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości