Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PROBLEM][CREATIVE] PET

#1

1. Typ wątku: PROBLEM 
2. Srewer: Creative 
3. Opis: Otóż jest pewien problem (nie wiem czy tak to można nazwać ale inaczej nie umiem) z petami na serwerze Creative. Kiedy użyjemy opcji "załóż zwierzaka na głowę" nie można nic praktycznie zrobić oprócz poruszania się.  Błąd polega na tym iż celownik jest cały czas w polu hitboxowym peta. Zastanawiam się czy można to jakoś zmienić.  Jeśli tak to wtedy gracze mogliby budować swoje budowle mając swojego zwierzaka przy sobie aby zwierzaki nie wchodziły pod celownik. Mam nadzieje ze mój problem zostanie naprawiony o ile się da. Jaka jest moja propozycja? Moznaby było umieścić owego zwierzaka wyżej aby ten celownik nie zahczał o hitboxy peta. Nie wiem czy inni mają z tym problem ale mi osobiście to trochę przeszkadza.
[Obrazek: gnz9p9L.png]
 
Odpowiedz

#2

Buduj bez zwierzaka na głowie. Nie da się zmienić tego o czym piszesz, to nie jest autorski plugin. Nie nazwałbym tego też błędem patrząc z perspektywy celu jaki pełni plugin na zwierzaki, bo taki był najprawdopodobniej zamysł twórcy tych zwierzaków; gdyby zwierzaki były wyżej na pewno odbyłoby się to negatywnie na tym jak to w efekcie wygląda.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości