Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na Animekowa

#25

Cytat:Ladykotka, ja niby prowokuje administrację? Prowokuję dużooo graczy pod względem pvp (poprostu bicie się i tyle....) nie pamiętam kiedy niby prowokowałem was.


Jeśli chodzi o prowokacje z twojej strony to poniżej jedna z bardziej znanych sytuacji

07.01


Cytat:[Gracz] Grzesiule >> cos mi sie wydaje ze administracja za bardzo czyszczenie bierze doo serca i tepa sie do tych dzialek ;v

[Gracz] Grzesiule >> tyle powiem ze sie nie opyla czyscic dzialek bo ci administracja wiekszosc wezmie (pogrifuje_)


O tym, że drażnisz różne osoby na swój sposób często mając świadomość, że nie zawsze mogą odpisać albo pytasz o rzeczy które są opisane na forum albo próbujesz omijać zasadę, że pewne sprawy załatwia się przez forum - tego nie będę na razie przytaczał, bo to jest częste zjawisko.


Wypraszam sobie również przypisywanie mi słów których nie wypowiedziałem lub przeinaczanie słów i zmianę ich sensu, a także wyrwanie ich również z kontekstu. To szkodzi tobie, bo stajesz się mniej wiarygodny.

Oryginał rozmowy można znaleźć tutaj: https://pastebin.com/F8eiVH1X (02.02 godz. 19:15)




Cytat:Lady jeśli chodzi o to że to tylko warn. 
Przykład:
Napadłem gracza który ma obok administracje - warn
Napadłem kolejnego gracza który ma obok administracje - ban 2 dni
Zabiłem znowu gracza koło administracji - perm


Pisząc tak absurdalne i irracjonalne teorie zniżasz powagę tego wątku do takiego poziomu, że aż szkoda gadać.
Ale możesz pisać, tak jak to robią i inne osoby, które od dłuższego czasu mają w zwyczaju tłumaczyć pewne osobiste porażki w grze ingerencją administracji / nadużywaniem uprawnień. 




Cytat:Czy ktoś z AT został ukarany za nękanie nas? Nie.


Co uznajemy za ukaranie kogoś? Jeśli tylko wpis na liście banów to nie jesteśmy wtedy precyzyjni przy wygłaszaniu takich zdań. Interwencje przy przytoczonych przez kilka osób sytuacjach miały miejsce wiele razy i wiele z nich znaczyło więcej niż jakiś warn.

=======================================================

Wracając do sedna wątku.

Jak już wspomniałem w sytuacji, gdy członek administracji jest pośrednim uczestnikiem sytuacji w której
ma miejsce napad/walka na zwykłych graczy, wszelkie działania powinny być wykonywane w oparciu o regulamin (zasady nękania, polecam doczytać dokładnie co jest nazywane nękaniem lub utrudnianiem gry).

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe wypowiedzi uznaję, że wlepienie warna w tej sytuacji nie było dobrym rozwiązaniem, było nieuzasadnione w momencie, w którym do niego doszło.  Należało w tej sytuacji ubić atakującego i w razie powrotu powtórzyć to do momentu aż odpuści. Jeśli dalsza walka ze strony atakującego nie ma sensu (jest skazany na porażkę) pomimo powrotów można stwierdzić, że ten gracz (w tym wypadku Grzesiule) nęka graczy i wtedy można zastosować karę odpowiednią do czynu i która będzie uwzględniała ewentualne wcześniejsze otrzymane kary za podobne przewinienia. Nie ma tutaj już mowy o PvP , to zwykłe szkodzenie graczom. 

Animekowa miała prawo do decyzji, którą uznała za słuszną. Nie jest też początkującą osobą w administracji.  Jest osobą z bardzo dużym doświadczeniem, która świetnie wykonuje swoje zadanie na serwerze, bezinteresownie, wkładając do tego dużo serca i znosząc te wszystkie codzienne obelgi kierowane wobec niej na różnych kanałach komunikacji tak samo jak i inne osoby z administracji. Ma na koncie ogromny wkład w rozwój serwera, bez czego trudno byłoby mówić choćby o II edycji.  Oczekiwanie, że po tym wątku (który żadnych poważnych oskarżeń nie wnosi ani ich nie uzasadnia ) dojdzie do jakichś konsekwencji innych niż zwrócenie uwagi / podpowiedzenie jak lepiej byłoby się zachować w danej sytuacji albo w ogóle oczekiwanie, że na banliście pojawi się jakiś warn jest komiczne. Sprawy administracji są załatwiane wewnątrz administracji.

Po konsultacji z Animekową uzgodniliśmy, że w kolejnych tego typu sytuacjach ewentualne reakcje będą podejmowane z większym wyważeniem i uwzględnieniem tego co napisałem wyżej. Mam nadzieję, że to ci wystarczy.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]


Wiadomości w tym wątku
Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 17:55 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Daffit - 03-02-2018, 18:17 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 18:22 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez xNekoShiro - 03-02-2018, 18:29 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Show_666 - 03-02-2018, 18:32 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 18:33 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Animekowa - 03-02-2018, 19:16 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 19:50 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Madelaine - 03-02-2018, 20:29 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez 3Majster - 03-02-2018, 20:32 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 20:48 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Animekowa - 03-02-2018, 20:48 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 21:04 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Madelaine - 03-02-2018, 20:55 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez MiroTcz - 03-02-2018, 20:57 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez milkahinka - 03-02-2018, 21:42 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 21:54 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Zinrrey - 03-02-2018, 21:59 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Lelouch - 03-02-2018, 22:21 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Ladykotka - 03-02-2018, 22:02 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 22:12 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Madelaine - 03-02-2018, 22:20 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Zinrrey - 03-02-2018, 22:47 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Lelouch - 03-02-2018, 23:06 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez MiroTcz - 03-02-2018, 23:43 PM
RE: Skarga na Animekowa - przez Grzesiule - 03-02-2018, 23:52 PM



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości