Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Jimouri

#1

Witajcie Kochani jak co wtorek wrzucam dla Was wywiad. Udzielił go jeden z naszych nowych graczy Jimouri. Zapraszam do czytania Uśmiech

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.


Jimouri : Witam, nazywam się Igor . Gracze z serwera bardziej znają mnie jako Jimouri. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Jimouri : Lubię pracować u wujka w warsztacie samochodowym. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Jimouri : Moimi głównymi zainteresowaniami są muzyka , samochody i kultura japońska. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Jimouri : Nie mam fobii. Nie boję się wielu rzeczy , jednak najstraszniejsze są szkolne egzaminy Duży Uśmiech 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Jimouri : Grę w minecrafta zacząłem około 7/8 lat temu. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Jimouri : Szukałem serwera dla mnie i znajomego , na którym moglibyśmy pograć i jakoś MineWorld wpadł mi w oko. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Jimouri : Najbardziej na serwerze podoba mi się system bossów , który jest po prostu świetny! 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Jimouri : Zdecydowanie cały spawn. Jest fenomenalny, widać , że włożyło w niego pracę wiele osób. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Jimouri : Najczęściej staram się zarabiać na lepszy ekwipunek , dzięki któremu będę mógł dawać radę przeciwko innym.Lubię też walczyć przeciwko bossom. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Jimouri : W zasadzie niewiele rzeczy.Dodał bym tylko więcej urozmaicenia w trybie PVP. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Jimouri : Chyba tylko jedna osoba jaką jest xNightmaree za robienie "nóżek" graczom serwera. 

12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Jimouri : Zazwyczaj gram sam, lub z członkami gildii AT . 


13) Jak powstał twój nick?

Jimouri : Szczerze? Był robiony na szybko , ot tak wymyśliłem go w głowie. 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Jimouri : Nie da się wymagać więcej rzeczy od tak kompletnego serwera , chociaż chciałbym większe możliwości dropu z bossów. 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Jimouri : Jestem beznadziejnym budowniczym jeżeli o to chodzi. Nie zbudowałem niczego wartego jakiejkolwiek uwagi. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Jimouri : Podczas mojej pierwszej gry w minecrafta , od razu sprawdzałem ile jest przedmiotów w całej grze. 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Jimouri : Kilka razy zostałem zabity przez innych graczy w dość głupi sposób , jednak jest to serwer survival i były to wyłącznie moje błędy. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Jimouri : Serdecznie pozdrawiam całą gildię Atlas Tau i mojego znajomego Raciska. 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Jimouri : Serwer jest naprawdę wspaniały. Od początku wiedziałem , że chcę tu zostać. Dlatego polecam go każdemu Duży Uśmiech 

20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Jimouri : Dziękuję również.
Odpowiedz

#2

Cytat:2) Co robisz w wolnych chwilach?

Jimouri : Lubię pracować u wujka w warsztacie samochodowym. 

.....chyba musimy się bliżej poznać Płacz ze śmiechu
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#3

Płacz ze śmiechu
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości