Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Propozycja]

#1

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]
2. Nazwa serwera: Survival , Discord
3. Opis:  
                                      


IDOL
event który by pomogł troche rozruszac discorda który polega na tym że będą jurory i będą uczestnicy którzy wbiorą sobie piosenke do spiewania <zeby podkład był sam na yt > i to spiewać podklad puszczany by był na bocie tym co jest a kto najlepiej zaspiewa dostawał by nagrode x  i np range na serwerze z jakims kitem za spiewanie  
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#2

Czemu nie, mogę być "jurorką" Duży Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#3

W sumie nawet ok pomysł, ale nie wiem czy wypali ta ranga za ten event.

ps. tez mogłabym być jurorką Płacz ze śmiechu
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#4

Zamiast rang za wygraną, zwycięzcy mogliby zostawać jurorami. Jeśli byliby chętni, to czemu nie.
Odpowiedz

#5

Bardzo ciekawy pomysl xPłacz ze śmiechu Zaspiewalbym wam, ale nie place za laryngologa a poza tym jestem narazie chory Duży UśmiechB
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz

#6

Opcja na pewno wpłynęłaby na integracje graczy którzy poznaliby się lepiej przez discorda. Natomiast od razu nasuwa mi się pytanie w kwestii organizacji: kto by to organizował? Ile ludzi mogłoby brać w tym udział? Kto byłby tym jak już pisaliście jury itp? Ja osobiście mimo używania discorda nie porwę się na organizowanie takiego eventu. Nie wyobrażam sobie siedzieć na kanale na którym jest powyżej np 10 osób, nie wierzę w cuda że dałoby się przy takiej ilości ludzi sprawnie i to w miarę w ciszy (bez przekrzykiwania się na wzajem) to zorganizować. Chyba że się pozytywnie zaskoczę Oczko Jeśli dostanę szczegółowe dane dotyczące organizacji takiego eventu to jak najbardziej poprę takie przedsięwzięcie.
Odpowiedz

#7

na kanele było by tylko jury i osoba spiewajaca // albo kary za zakłócanie eventu i mogli by wszycy byc
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości