Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwolanie od Bana

#1

1. Nick w grze: KarygaN 
2. Data ukarania: 2018-02-09
3. Nick osoby karającej: Animekowa
4. Powód bana: Makro 
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban:

Uważam tak dlatego, że nie można tylko opierając sie na przypuszczeniach dać komuś bana, dostałem bana za ,,makro,, którego nie miałem, sytuacja  miała miejsce w endzie gdzie biłem się z graczami i bijąc sie budowałem pod siebie klocki co spowodowało, że szybciej biegałem Animekowa uznała ze ,,za szybko,, stawiam  te klocki (wystarczy spamowac i nawet moge udowodnic ze tak samo stawiam jak inni gracze) i ze gram pod knocka czyli typowo jak gracz z makro, a to ze raz bije z luku a raz z miecza to tylko moje widzi mi sie  a tak nie bylo jesli moge to jakos udowodnic to udowodnie  gram na tym serwerze juz tak długo i nie potrzebuje czitów żeby byc nr1 pod wzgledem pvp na MW,skrócie dostałem bana ,,za szybkie stawianie klocków,, 
Prosze o rozpatrzenie tej sprawy i odwołanie sie do tego bana.

#2

Osobiście nie znam się na tego typu sprawach jak makro. Jestem tylko człowiekiem i nie muszę znać się na wszystkim Oczko Dlatego też pozostaję neutralna, jeśli da się udowodnić że go nie masz to byłoby po problemie, mam nadzieję że osoby które znają się na tym coś powiedzą w tej sprawie. Natomiast jeśli da się udowodnić że gracz posiada makro to chętnie sama się dowiem jak to jest.

#3

Cytat:Natomiast jeśli da się udowodnić że gracz posiada makro to chętnie sama się dowiem jak to jest.

Wystarczy uważna obserwacja i ewentualne jej nagrywanie (jeśli ktoś nie ma pewności). Jeśli widać, że jakiś gracz wykonuje powtarzające się idealne (bądź na pograniczu idealności) sekwencje ruchów albo ten sam powtarzający się w idealnych odstępach ruch w danych sytuacjach i jeśli takie cudowne zjawiska można zaobserwować częściej lub niemalże zawsze to trudno mówić o przypadku albo o unikalnych zdolnościach. Nie dotyczy to tylko PvP. Czasami administracja sama wyłapuje takie przypadki na drodze rutynowej kontroli danej osoby a czasami dokonuje obserwacji po informacji od graczy, którzy podejrzewają daną osobę o nieuczciwą grę. 
Wiele innych metod jest nieefektywnych  i oznacza jeszcze większą stratę czasu (a w przypadku antycheatów lagowanie serwera).

Jak było w przypadku powyższego gracza nie wiem, nie byłem przy tym.

Cytat:jeśli da się udowodnić że go nie masz to byłoby po problemie

Po fakcie otrzymania bana to nie ma sensu. Jeśli twierdzi, że nie ma wspomagacza i jeśli tak jest faktycznie to może być dalej pod szczegółową obserwacją o dowolnej porze nawet nie musząc być tego świadomym.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#4

Znam się z Karyganem nie od dziś i jestem prawie że pewna, że nie ma tych cheatów. Bardzo często z nim gram i nie widać niczego złego. Uważam, że powinien dostać szansę bo tak jak piszę, najprawdopodobniej tych cheatow nie ma.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#5

Nie jest to perm zeby musial dostawac druga szanse czy cos w tym stylu. Animekowa stwierdzila ze cos jest nie tak wiec go zbanowala czasowo.

#6

(10-02-2018, 11:35 AM)MiroTcz napisał(a):  ,,Czasami administracja sama wyłapuje takie przypadki na drodze rutynowej kontroli danej osoby a czasami dokonuje obserwacji po informacji od graczy, którzy podejrzewają daną osobę o nieuczciwą grę.''

Jeśli chodzi o ten przypadek to nie spotkałem sie z tym żeby ktoś mnie podejrzewał o marko (albo o tym nie wiem) głownie większość o ,,aimbota,, bo ,,za szybko strzelam,, i za dobrze  ale o marko to raczej nie.

Cytat:,,jeśli da się udowodnić że go nie masz to byłoby po problemie''
-Postaram sie to zrobic jak mi zejdzie ban.

,,Po fakcie otrzymania bana to nie ma sensu. Jeśli twierdzi, że nie ma wspomagacza i jeśli tak jest faktycznie to może być dalej pod szczegółową obserwacją o dowolnej porze nawet nie musząc być tego świadomym.''

No dobrze ale jak bede dalej tak robił to dostane następnego? i w końcu perma? za to, że mam dobry movement i walczę  tak dobrze, że jestem podejrzewany o cheaty?  to bez sensu.

#7

Co "będziesz tak dalej robił"?
Jeśli grasz w pełni uczciwie i jesteś z nami szczery to bana nie wyłapiesz.
Różnicę między umiejętnościami, a "umiejętnościami" da się dostrzec dzięki obserwacjom zachowań i szczegółów im towarzyszących. Nie ma gracza, który nie popełnia nigdy błędów np  wykonuje jakąś czynność zawsze dokładnie w ten sam sposób, pod tym samym kątem, z tą samą szybkością i precyzją nieważne jak doświadczony by był. Podejrzenie ze strony innych graczy to nie podstawa do ukarania tylko sygnał dla administracji, że być może warto przyjrzeć się dokładniej zachowaniu danej osoby . Jeśli dostałeś bana to osoba karająca musiała cię obserwować i mogła uznać, że niekoniecznie grasz uczciwie (co nie musi być prawdą).

Jeśli nikt nie ma nic do dodania można będzie anulować bana i dać możliwość potwierdzenia twojej nieskazitelności.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#8
Oczko 

(10-02-2018, 15:01 PM)MiroTcz napisał(a): "będziesz tak dalej robił"?

[quote pid='13735' dateline='1518271284']
Grał w takim samym stylu jak wcześniej i powtarzał te zachowania i czynności przez które dostałem bana, oczywiście, że gram bez żadnych wspomagaczy itp niepotrzebne mi to jest, ja czerpie frajdę i przyjemność gry na tym serwerz i o ile nie dostane kolejnego bana niesłusznie to będę na nim grał, jak sie tylko da to udowodnie, że jestem czysty.
[/quote]

#9

Dostałam informację że "prawdopodobnie używasz makro" przy pvp (wypytałam się dla czego jesteś podejrzany o makro, czym się to objawiało po czym podjęłam obserwację Ciebie w trakcie pvp. Podejrzane dla mnie było nie tylko bardzo szybkie oraz precyzyjne stawianie bloków ale także szybka zmiana itemków w ręce i odrzut na toporze który był zdecydowanie za mocny (przypominał ten z odrzutowca a nie itemków z odrzutem II- nie był to też topór z bosa z dużym odrzutem ponieważ nie podpalił twojego przeciwnika po uderzeniu).

Kilka h po daniu Tobie kary zrobiłam małe poszukiwania materiałów co do grania pod knocka i makro podczas pvp. Po obserwacji Twojego pvp uznałam że jednak był to słuszny tempban. Zawsze narzekasz że masz problem z netem bo masz lagi, grając z lagami cały czas celnie uderzałeś, nie widziałam też żeby twoja postać się zacinała.
Za szybko zmieniałeś blok na broń, za szybko i za precyzyjnie stawiałeś bloki czego sama nie byłam wstanie zrobić ani na 2x klik ani podczas trzymania w lewej łapce klocka a w prawej broni.

Podczas rozmowy na discordzie twierdziłeś raz że nie masz makro a po chwili tłumaczyłeś się w taki sposób jakbyś jednak je miał (pominę już to że bardzo dobrze znasz działanie makra pod pvp)

#10

(10-02-2018, 18:29 PM)Animekowa napisał(a): ,,Dostałam informację że "prawdopodobnie używasz makro" przy pvp (wypytałam się dla czego jesteś podejrzany o makro, czym się to objawiało po czym podjęłam obserwację Ciebie w trakcie pvp. Podejrzane dla mnie było nie tylko bardzo szybkie oraz precyzyjne stawianie bloków ale także szybka zmiana itemków w ręce i odrzut na toporze który był zdecydowanie za mocny (przypominał ten z odrzutowca a nie itemków z odrzutem II- nie był to też topór z bosa z dużym odrzutem ponieważ nie podpalił twojego przeciwnika po uderzeniu).,,

Płacz ze śmiechuDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

To był piekielny obuch(moge pokazac nawet eq moje i ten topór co  go mam w eq tylko jak mi ban zejdzie Oczko )     zakupiony z ak za 5k i mial on ogienII odrzut II i chyba ostrosc VIII (jak sie nie myle)

,,Kilka h po daniu Tobie kary zrobiłam małe poszukiwania materiałów co do grania pod knocka i makro podczas pvp. Po obserwacji Twojego pvp uznałam że jednak był to słuszny tempban,,

To chyba średnie te poszukiwania Płacz ze śmiechu
,, Zawsze narzekasz że masz problem z netem bo masz lagi, grając z lagami cały czas celnie uderzałeś, nie widziałam też żeby twoja postać się zacinała,, 

mowiłem ostatnio ze w godzinach 16-21 strasznie mi laguje przez ilosc osob w moim domu podłaczonego do wifi
i uwierz nie chcialem sie z nikim bic bo ping 200-2k skakał^

,,Za szybko zmieniałeś blok na broń, za szybko i za precyzyjnie stawiałeś bloki czego sama nie byłam wstanie zrobić ani na 2x klik ani podczas trzymania w lewej łapce klocka a w prawej broni.,,

Po prostu jestem taki dobry chcesz to ci to udowodnie Oczko 

Podczas rozmowy na discordzie twierdziłeś raz że nie masz makro a po chwili tłumaczyłeś się w taki sposób jakbyś jednak je miał (pominę już to że bardzo dobrze znasz działanie makra pod pvp)
 
A jakie jest tłumaczenie po którym mozesz stwierdzic ze jednak cos mam hahaha Płacz ze śmiechuD




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości