Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Zgadnij kto to.


Czy to Makkev i Damexti?

Złota dziewczyna,
która od wieków z nami tu była,
Mówiła prawdę, wieku swego się nie wstydziła,
lecz każdego człowieka darem uśmiechu obdarzyła,
Była młodą jaskółką, która zacząć latać się bała, lecz pewnego razu pierwsze swe lody przełamała,
Teraz wiernie lata, z różową wstążeczką i pięknie śpiewa -      Bo kto ma czyste serce, ten ma duszę lekką.


(Sry, ponioslo mnie ;_Oczko


@down, Damexti, Zin napisał prawdę, gdyby nie ranga dalej byś tu grała. Nie będę ciągnął tej rozmowy dalej.

[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz


(27-11-2017, 19:59 PM)Zinrrey napisał(a): R0bert



Historia o dwóch osobach.
Pierwsza więcej do stracenia od drugiego miała. Drugi zaś, więcej na sumieniu od pierwszej miał. Nastała czystka w administracji. Szum, jasełka i teatr robiąc wokół siebie, twierdzili, że głowy utrata wcale nie wiąże się z ich odejściem nagłym. Pierwsza, publicznie milczała, a drugi tłumaczył się prędko, że on nie oszukałby wodza. Oboje za to zostali na wiór spaleni, zaorani równo licznymi argumentami i niezbitymi dowodami. Powinni pod ziemię się zapaść, ogony skulić a następnie w cień się schować. Teraz żałośnie szukają swojego miejsca na forum wzajemnie się przy tym adorując. Wie ktoś o kim mowa?
Proszę o dwa nicki ; )

Dosyć miło opisane Oczko dziękuję a odnośnie, czekaj.. jak ty to tam wspomniałeś?? A już wiem "Oboje zostali na wiór..." to ja sobie nie mam nic do zarzucenia. Po prostu znudziło mi się i tylke. I ja przynajmniej "żałośnie" nie szukam miejsca na forum, może jedynie makkev.




Marika07

Myśląc, że mnie upokorzy, śmiech tylko we mnie stworzył Duży Uśmiech
[Obrazek: index-hero-og.088fb7996b03.jpg]
Odpowiedz


Zinrey


Opowiem wam o takim człowieku, który przyspiesza tempo w krwio obiegu. Jest on jak bestia która lata choć skrzydeł nie ma, jak lew zdobycz swą pożera a utrzymuje sie z grabienia. Jak sęp krąży wokół innych ludzi, czyniąc ich zaraz padliną - niech nikt sie nie łudzi bo i tak wszyscy z jego ręki zginą. Lamparty i tygrysy zostawiają na jego zbroi rysy , a jednak nie czynią mu krzywdy, bo miecz jego jest ostrzejszy od brzytwy , a okrzyk jego hordy każdy słyszy.
O kim mówie?
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz


Patryko? Jeszcze z nim nie walczyłam! Płacz ze śmiechu

Żyło sobie zwierzę, w lesie mieszkające,
Dobre serce mające.
Na Creative często bywa,
I Mirosław się nazywa Język

*aa jakie to łatwe Płacz ze śmiechu*
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz


TheZiomej



Kto to teraz zgadnie, co ja opowiem ładnie:
Była sobie dziewczyna która w drewnianym domku mieszkała, z którego nieczęsto wychodziła ponieważ rzeczy wielu się obawiała. Każdy kto ją znał, wiedział że posiada wyjątkowy dar. Zalet wielu się u niej dopatrywano ,więc i szlachetnym kamieniem ją nazywano. Serce dobre miała ,i komu choć cząstkę jego dała tego uszczęśliwiała. Pomagała komu umiała a potrzebującemu niczego nie odmawiała. Jednak skromna ,nieśmiała, wielu rzeczy się bała ale nigdy się nie poddawała. Anioł iście był z tej niewiasty, ale dalszy los jej okazał się niejasny. Dała pokonać  się swojej słabości i odwróciła się od reszty ludzkości. Jednak choć nie ma już jej tu z nami ,będziemy pamiętać o niej latami.
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz


_Diamentowa_?

Dwie już dorosłe kobiety, które dla serwera dużo oddały i przy tym bardzo się napracowały. Jedna do szeregów administracji dostała się trochę wcześniej, a druga później. Mają już swych narzeczonych, a jedna nawet ma dziecko o sile niezwykłej bo spać jej nie daje (Płacz ze śmiechu). Są przyjaciółkami w realnym świecie - czy już wiecie?
Proszę dać dwa nicki. Oczko
(nie, ja nie jestem stworzona do rymów ;-; )
Odpowiedz


Animekowa i LadyKotka

Niby Kot, ale Tygrys.
[Obrazek: b55221c559007.png]
Odpowiedz


Na forum _Koteq_ a w grze Tygryseq 
Poprostu kot Płacz ze śmiechu

Człowiek ten jest wybuchowy, zazwyczaj na czacie daje ogniowy alarm o podłożeniu bomby pod domek kogoś Zaskoczony
Odpowiedz


FireAlert Płacz ze śmiechu

Jest SuperVipem, buduje miasto na creative. Jest kreatywny i pomysłowy. Inicjały jego miasta to MV.
Odpowiedz


Red_Comparator

Propozycji dużo składa, ale pokonać go w walce nie lada, do administracji chce dołączyć
i do pomocy się przyłączyć ^^
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości