Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Zaginięcie owiec.

#1
Pytanie 

Witam


Na początku - zdaję sobie sprawę, że być może temat zakładam w nieodpowiednim dziale, jednak do wyjaśnienia sprawy nie potrafię określić w którym powinien on się znaleźć.

Otóż sprawa jest dziwna i podejrzana i nie czarujmy się, lecz nagłe zniknięcie całego stada żwawo pasących się owieczek spędza mi sen z powiek, jest mi niezmiernie smutno, przykro i czuję głębokie zażenowanie całym tym zajściem. Dodatkowym rozczarowaniem jest to, iż włożyłem w utrzymanie, wychowanie oraz opiekę stada, które otoczyłem tak bezgraniczną miłością, sporo wolnego czasu. Owieczki także nie pozostawały bierne i w swej trosce o mnie odbarowywały mnie wielkimi zasobami cennej i delikatnej wełny.

Okoliczności w których owe stworzenia zniknęły nie potrafię opisać, podczas krótkiej rozmowy z MilkaHinka podsunięto mi myśl, iż jeśli za zniknięcie ich odpowiada jakiś zwyrodnialec strzelający z łuku zenchantowanym płomieniem można go łatwo namierzyć oraz doprowadzić do pociągnięcia go do odpowiedzialności!

Liczę, że dziesiątki biednych owiec, które cierpią teraz swe męki w otchłani logów serwera, który wszyscy darzymy wdzięcznością, odetchną ulgę po wyjaśnieniu zaistniałych okoliczności tego problemu.

Wraz z tematem chciał bym załączyć zdjęcie wraz z koordynatami miejsca przestępstwa, niestety z uwagi na jego tajność  zdecyduję się wysłać to w formie prywatnej wiadomości osobie, która zdecyduje się zająć tą sprawą.

Z wyrazem szacunku
Marvin89

#2

Może komuś podpadłeś
[Obrazek: giphy.gif]

#3

Ehh nie mówiłam że można go łatwo znaleźć tylko że jest taka możliwość, musiał byś wiedzieć kiedy owce zniknely.

#4

To bez znaczenia, zagroda była pełna owieczek, prosił bym o zajęcie stanowiska w tej sprawie przez kogoś z administracji, w razie pozytywnego zakończenia - chciał bym wysłać szczegóły w prywatnej.

#5

Pisz na PW.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości