Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z wwm

#1

Hej Kochani, dzisiaj wtorek dlatego wrzucam dla Was kolejny wywiad, udzielił go nasz gracz którego najczęściej spotkać możecie na serwerze creative jest nim wwm. Zapraszam do czytania Oczko


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

wwm: Hej wszystkim jestem wwm dla bliskich znany jako Grzesiek. Mam 14 lat, urodziłem sie w Wielogłowach (taka miejscowość obok Nowego Sącza) Język 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

wwm: W wolnych chwilach gram w minecrafta Duży Uśmiech 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

wwm: Moim hobby jest rysownictwo, łucznictwo oraz programowanie Duży Uśmiech 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

wwm: Mam klaustrofobie i obsesje na punkcie Star Wars Płacz ze śmiechu 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

wwm: Po raz pierwszy zagrałem w Minecraft gdy miałem 9 lat... 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

wwm: Na tym serwerze byłem praktycznie od początku, znalazłem go w internecie i od tego czasu gram tylko nan nim Duży Uśmiech 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

wwm: W MineWorld uwielbiam tą swobodną atmosfere oraz świetną administracje. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

wwm: Na serwerze najczęściej gram na creative, ponieważ uwielbiam budować. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

wwm: Zwykle buduje na creative lub pomagam graczowi Red_Compactor oraz mimi przy budowie miast.


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

wwm: Najbardziej denerwują mnie toksyczni gracze którzy przeszkadzają w grze, wyzywają i niszczą... 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

wwm: Podpadł mi 1 gracz którym jest zo10 który nie umiał nawet dobrze pisać a już uważał sie za Prosa tego serwera :/ 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

wwm: Najczęściej przebywam z graczami: Kronberk, mimi, Marika07, Red_Compactor których najbardziej lubie Duży Uśmiech 


13) Jak powstał twój nick?

wwm: Mój nick jest zwykłym przypadkiem... Chciałem raz w jednej grze napisać nick wwwZiemniakwww który miał być moim pierwszym nickiem ale gdy pomyliłe się i napisałem wwM spodobało mi sie to i juz tak zostało Język 

14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

wwm: Najbardziej chciałbym dołączyć do moderatorów Język 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

wwm: Mogę się pochwalić moimi działkami a szczególnie działką nr 9 (komenda:/p h wwm 9) 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

wwm: Gdy poraz pierwszy grałem w minecrafta... myślałem że creeper to ogórek Duży Uśmiech 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

wwm: Tak raz na tym serwerze moja pierwsza działka z zamkiem została zalana lawą przez jednego toksycznego gracza Smutek 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

wwm: Chciałbym pozdrowić wszystkich znajomych z serwera i z poza niego Duży Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

wwm: Poleciłbym jakiegoś dobrego youtubera załatwić żeby jeszcze więcej osób grało na serwerze Duży Uśmiech 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

wwm: Bardzo fajny pomysł z tym wywiadem Płacz ze śmiechu.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości