Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Skarga na ZIEMNIACZEK

#11

Jestem także jak najbardziej za tym by ukarać takiego gracza bo takie zachowanie jest po prostu chamskie. Zbierasz godzinami na ity, tepasz i wszystkie tracisz. Hańba.

Jestem także jak najbardziej za tym by ukarać takiego gracza bo takie zachowanie jest po prostu chamskie. Zbierasz godzinami na ity, tepasz i wszystkie tracisz. Hańba.

Dokładnie tak jak mówi spaulik.

#12

Zawsze gracz tepający się do innego gracza robi to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność. Nie znasz gracza a chcesz się tepnąć do niego? Zostaw wszystkie itemki i expa w domku albo umów się z nim na jednym z bezpiecznych warpów na spawnie gdzie nie ma pvp. 

Przy okazji przypomnę że w samym centrum spawnu jest informacja ostrzegająca przed tym graczem a którą wszyscy ignorują. Wiec miejcie pretensje do siebie jeśli ktoś was zabił po tepnięciu się do tej osoby.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#13

Jako że jedna i druga strona na tym cierpi jestem za ukaranie gracza w taki sposób że przez jakiś czas nie będzie kary za nękanie tej osoby , kto za?skoro ludzie nad tym ubolewają to może spròbują ukarać, uważam że byłaby to odpowiednia kara dla graczy którzy nękają lub którzy tepają  do pułapek choć nie pomijam też kwestii "łatwowierności i naiwności" niektórych graczy o czym wspomniała Aniemkowa. Gracz sam tepa się do "pułapki" ...  no cóż każdy wybór którego dokonujemy niesie ze sobą konsekwencje i każda decyzja jaką podejmie człowiek ma wpływ na dalszą rozgrywkę ,nie da się wybrać po między złem a dobrem lecz mniejszym a większym złem ponieważ odpowiedzialność prędzej czy później każdego dosięgnie.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości