Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z SpaulikPL

#1

Witajcie Kochani, wrzucam Wam dzisiaj kolejny wywiad, udzielił nam go jeden z młodszych graczy SpaulikPL, zapraszam do czytania Uśmiech

1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

SpaulikPL: Mam na imię Jan Nieroda. W grze SpaulikPL. Uśmiech 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

SpaulikPL: W wolnych chwilach? hmm.. najczęściej gram na komputerze. Duży Uśmiech 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

SpaulikPL: Piłka nożna i gry komputerowe Uśmiech 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

SpaulikPL: Boje się dziur... Nie pamiętam jak nazywa się ta fobia. Chyba trypofobia? Płacz ze śmiechu 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

SpaulikPL: Szczerze? Płacz ze śmiechu grałem w MC jak miałem 4 lata. Wiem, że nikt mi nie uwierzy, ale to prawda. Uśmiech 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

SpaulikPL: Mój kolega Wiktor w grze Natan2018 (pozdrawiam Płacz ze śmiechu) powiedział mi o tym serwerze i jakoś tak wyszło Uśmiech 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

SpaulikPL: Atmosfera, klimat, bossy, gildie i wiele innych. Uśmiech 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

SpaulikPL: Spawn ogólnie mi się bardzo podoba, ale jest mało zoptymalizowany na słabsze komputery. :c także budowle Majstera są piękne. Uśmiech MOIM FAWORYTEM JEST TYTANIC  Duży Uśmiech 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

SpaulikPL: Próbuje znaleźć osoby do walki PVP Płacz ze śmiechu 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

SpaulikPL: Umierasz i jest głośno a nawet BARDZO głośno dzwięk jakiegoś moba. Bardzo mnie to drażni.  


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

SpaulikPL: Nikt ale nie wiem dla czego, ale Pawełek1212 mi przypadł do gustu, gdyż jest on zabawny, mądry, bardzo ładnie buduje itp Duży Uśmiech 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

SpaulikPL: Najczęściej z członkami gildii AT. Najbardziej lubię:
-Animekową
-Ladykotkę
-Slou
-Pawełek1212
-Natan2018
-Lelouch
-Minkamufinka
-Milkahinka
i wiele innych T.T 

13) Jak powstał twój nick?

SpaulikPL: Jak zakładałem konto na steam nie wiedziałem jak się nazwać. Myślałem kilka minut i mi wpadło do głowy Spaulik C: 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

SpaulikPL: Mieć 200.000MC na sv Płacz ze śmiechu 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

SpaulikPL: Jestem w trakcie budowania bazy, która jest bardzo ładna i dobrze zrobiona mechanizmami.


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

SpaulikPL: oooo... Mega śmieszna sprawa Płacz ze śmiechu zbudowałem portal do netheru i przez nastepne 2 lata szukałem wyjscia Płacz ze śmiechuDDDDDDDD (po 2 latach znalazłem!!!!) Płacz ze śmiechu 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

SpaulikPL: Tak... Jednak nie będę wymieniał. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

SpaulikPL: pozdrawiam wszystkich członków gildii AT - Atlas Tau, Natana2018, Leloucha, Milkehinke, Minkemufinke, Animekową, Ladykotkę, Pawełka1212 i chyba wszystkich! Płacz ze śmiechu 


19) Może teraz parę słów od siebie?

SpaulikPL: Mam na imię Jan (lubię jak mówi się do mnie Jasiek) i lubię grać w piłkę nożną.
Tydzień temu skończyłem 11 lat Uśmiech Mieszkam w Gdańsku i chodzę do szkoły sportowej. Uśmiech 


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

SpaulikPL: Nawzajem dziękuję Uśmiech
Odpowiedz

#2

Jak miło Jasiu, dziękuje Duży Uśmiech Dowiedziałem się dużo ciekawych rzeczy  Język
Odpowiedz

#3

O ktoś jednak docenia mój trud włożony w budowanie Uśmiech jej dzięki Jasiu
[Obrazek: ezgif.com-resize_2.gif]
Odpowiedz

#4

Jasiek musimy wbić na 4Fun zagrać w piłkę nożną Duży Uśmiech
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#5

Dziękuję Jaśku za wyróżnienie mnie Uśmiech
Odpowiedz

#6

Cytat:Jestem w trakcie budowania bazy, która jest bardzo ładna i dobrze zrobiona mechanizmami.


Wszystko fajnie, ale błagam... Podszkol się w Mechanizmach... Najlepiej nie używaj TNT Płacz ze śmiechu

====================================================================


I dziękuję za pozdrowienia Uśmiech
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości