Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Skarga] Skarga na Gracza MilkaHinka

#1

1. Nick oskarżającegoJęzykopcorneyto
2. Nick oskarżonego:MilkaHinka,Pomidor
3. Opis sytuacji:Siedziałem normalnie na działce i zwiedzałem domek gracza Natalia2585 (Czy jakoś tak),i ta osoba teleportowała Gracza Pomidor Oraz MilkaHinka.
4. Data zdarzenia:Wtorek,20 Luty,2018
5. Dowody w postaci screenów lub filmu:
https://zapodaj.net/11661a9ac3181.png.html
https://zapodaj.net/29fe213f77852.png.html
https://zapodaj.net/e8e0b02bdf478.png.html
https://zapodaj.net/f800db47a4b78.png.html

#2

Tak naprawde ty byłeś na jej działce a nie na swojej to nie podchodzi pod nękanie.
Równie dobrze mogłeś iść z tej działki, pamiętaj tepasz do gracza na własną odpowiedzialność Natalia tepła milke w obronie wlasnej nikt nic na to nie poradzi tak naprawde robienie bez sensu wątku.

#3

I ze ja mam teraz na to odpowiedziec...

No wiec zostalam tepneta na dzialke Gracza Natalia2528 przez Natalie zebym zabila Dragonek.
Zobaczylam ze natalia i pomidor cie zabijaja a ty ciagle wracasz to postanowilam im pomoc abys przestal, dostalam pozwolenie od pomidora Duży Uśmiech
Podobno masz u niej home.
Jako ze nie byla to twoja dzialka nie podchodzi to pod nekanie natomiast Natalia2528 moze ciebie zglosic za utrudnianie gry Duży Uśmiech

Pozdrawiam i zycze milej nocy.

#4

Chodź zbytnio nie lubie Milkii ale ją popieram Natalia2588 tepła ją 
mogłeś wiedzieć o nadchodzącym niebezpieczeństwie.
Również dodam że to działka Natalii a nie twoja więc ty nie możesz przyczyniać się do tego co się 
dzieje na działce Natalii.
Uważam aby zamknąć ten bezsensowny wątek.

#5

To niezła skarga Płacz ze śmiechu Łazisz po cudzych działkach i skarżysz się że ktoś cie zabił.Nie każdy reaguje szczęśliwie na widok obcego gracza w full-enchant eq zwłaszcza na survivalu.Serio Popcorn dziwie się że złożyłeś tak idiotyczną skargę skoro grasz na tym serwerze już kawał czasu.

#6

 Nękanie – świadome działanie na szkodę gracza lub grupy graczy utrzymujące się od długiego czasu, objawiające się utrudnieniem gry, które graniczy lub wiąże się z trwałym uniemożliwieniem normalnej gry nie mającej znamion i nie będącej częścią naturalnej rywalizacji w grze i skutkuje negatywnym nastawieniem gracza lub grupy do serwera, uszczerbkiem na jego wizerunku i widoczna utratę graczy przez serwer co jest wbrew interesom serwera. Nękanie w tym znaczeniu jest działaniem na szkodę serwera i podlega regulaminowi.

Definicja ta jest podana pod regulaminem, więc sądzę, że można chwilę poświęcić na znalezienie i zrozumienie co to tak naprawdę znaczy. Nie sądzę, by te dowody były wystarczające, sytuacja (z tego co widziałem) trwała chwilę, ponadto wydaje mi się, że całe zajście zaczęło się od twojego ataku na Natalię, na działce Natalii. Nawet jeśli rzeczywiście tylko 'spacerowałeś' i zwiedzałeś domek (prawdopodobnie mimo woli właścicielki) to nie powinien dziwić Cię ich opór. Wchodząc na jej działkę, wracając po śmierci i zwyczajnie denerwując jej właściciela, prędzej było tobie do nękania, niż Milce czy Pomidorowi. Tyle z mojej strony.

#7

(20-02-2018, 20:56 PM)Pawelek1212 napisał(a):  Nękanie – świadome działanie na szkodę gracza lub grupy graczy utrzymujące się od długiego czasu, objawiające się utrudnieniem gry, które graniczy lub wiąże się z trwałym uniemożliwieniem normalnej gry nie mającej znamion i nie będącej częścią naturalnej rywalizacji w grze i skutkuje negatywnym nastawieniem gracza lub grupy do serwera, uszczerbkiem na jego wizerunku i widoczna utratę graczy przez serwer co jest wbrew interesom serwera. Nękanie w tym znaczeniu jest działaniem na szkodę serwera i podlega regulaminowi.

Definicja ta jest podana pod regulaminem, więc sądzę, że można chwilę poświęcić na znalezienie i zrozumienie co to tak naprawdę znaczy. Nie sądzę, by te dowody były wystarczające, sytuacja (z tego co widziałem) trwała chwilę, ponadto wydaje mi się, że całe zajście zaczęło się od twojego ataku na Natalię, na działce Natalii. Nawet jeśli rzeczywiście tylko 'spacerowałeś' i zwiedzałeś domek (prawdopodobnie mimo woli właścicielki) to nie powinien dziwić Cię ich opór. Wchodząc na jej działkę, wracając po śmierci i zwyczajnie denerwując jej właściciela, prędzej było tobie do nękania, niż Milce czy Pomidorowi. Tyle z mojej strony.

Zgadzam się z Pawelek1212 ponieważ denerwujesz właściciela działki, a jak już wspominałem tepasz sie na własną odpowiedzialność.

#8

Oczywiście zgadzam się z Pawełkiem, ta skarga nie ma najmniejszego sensu. To w końcu survival. Chodziłeś po ich działce, Natalia mogła się przestraszyć, czy Pomidor, tepnęli Milke. Mieli do tego pełne prawo, a Milka miała pełne prawo Ciebie zabić. Pawełek chyba napisał całą prawdę. Oczko

#9

(20-02-2018, 21:24 PM)Marika07 napisał(a): Oczywiście zgadzam się z Pawełkiem, ta skarga nie ma najmniejszego sensu. To w końcu survival. Chodziłeś po ich działce, Natalia mogła się przestraszyć, czy Pomidor, tepnęli Milke. Mieli do tego pełne prawo, a Milka miała pełne prawo Ciebie zabić. Pawełek chyba napisał całą prawdę. Oczko

Przepraszam,napisałem ten temat w nerwach,nie mam oczywiście nic przeciwko tym graczom,jakoby jednak od tamtej chwili niezbyt lubię gracza Natalia2585 (Czy jakoś Tak To szło)
Dobrego Dnia.
Popcorneyto.

#10

Zamykam temat z wiadomych powodów.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości