Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Ankieta: Proszę o unbana
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
unban
42.86%
3 42.86%
ban
57.14%
4 57.14%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odwołanie od bana

#1

Nick: Gandziu009
Data: 21.02.18. godz 2:10
Nie pamiętam ale chyba coś na A
Xray lub multikonto
Możliwe że przez przypadek coś pobrałem kiedy starałem się mieć mapę. Pobierałem dziesiątki plików z Optifine oraz forge ale żadne nie działały i nie działają do tej pory. Wcześniej grałem na 1.12 i się przyzwyczaiłem, a że jestem słaby w bawieniu się w mody to oczywiście nawgrywałem brudu. Nawet jeżeli nie wieżycie to mając xray chociaż troche bym się na tym wzbogacał a mam chyba 800 kasy i diaxową klatę.
Tak czy inaczej proszę o unbana ponieważ dobrze spędzam czas ze znajomymi
Z góry Dziękuję i Pozdrawiam
[ps]W czasie kiedy byłem banowany nie było mnie na serwerze

#2

Programy, które pobierasz nie wykonują za Ciebie zadań, tylko Twoje działania w grze świadczą jednoznacznie o x-ray. 

Podczas banowania gracz nie musi być online żeby być przyłapanym na gorącym uczynku.

Poniżej daje ss Twojego kopania.

W kopalni potrafiłeś przekopać się przez 6+ bloków kamienia prosto do diamentów i kopać dalej w kierunku następnych rud. W korytarzach sztolni nie kopałeś tuneli randomowo, tylko bezpośrednio w dół lub w bok do rud diax.

[Obrazek: 2ae8c18b54911.png]

[Obrazek: 241a46ead7ddf.png]

[Obrazek: ff65b6c367d44.png]

[Obrazek: ffca6dd1c65ec.png]

[Obrazek: cb34513be181a.png]

[Obrazek: 5e75154c4a680.png]


[Obrazek: 105ca8b734447.png]

Co do multikont to miałeś 3 w tej chwili masz już 4 konta zalogowane z tego samego ip. Omijasz bana i robisz kolejne konta.

[Obrazek: 4aaac8600d396.png]

Edit: Wypieranie się działa tylko na Twoja niekorzyść.

Co do UB niech główny admin zadecyduje.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#3

Wtedy akurat miałem takie coś że pobrałem optifine okazało się że to tylko nazwa a był to xray którego się nie włączało ani nie wyłączało tylko był cały czas. Jak włączyłem serva i to zobaczyłem to przyznam się że skusiłem bo było zaraz pode mną ale musiałem wywalić bo nie da się latać cały czas na xrayu a po za tym myślałem że mi komputer wybuchnie a chomik od internetu przestanie biegać. Więc tak była taka sytuacja ale jeżeli masz możliwość to sprawdz ile czasu był włączony. Wiem że to była głupota bo nawet się chwaliłem kolegom na ts że pobrałem jedno a a było drugie
Przepraszam ale byłem zdziwiony bo naprawdę to było chwilowe i pare dni temu
Taka sytuacja na pewno już się nie powtórzy a nawet mogę to jakoś zrekompensować po przez pomoc w jakikolwiek sposób.
Naprawdę Przepraszam i proszę o unbana bo gram z wieloma znajomymi a rozgrywka dopiero nam się rozpoczyna na tym srewerze
Ps. wcześniej nie kłamałem tylko pominąłem jakieś 10 min (może nawet nie całe)rozgrywki które żałuje

#4

Wiem, że mam wiele kont ale tak na prawdę kiedyś jak szukałem fajnego serwa to założyłem Gandziu ale zapomniałem hasła i stworzyłem Gandziu009. Po za tym gram z wieloma osobami i kolega chciał się zalogować na swoje konto, dlatego jest kazik. Teraz mam następne konto ponieważ miałem koledze(kazik) pomóc w odbudowaniu seta (biliśmy się z królem pająków i wszystko stracił). A że nie mogłem wejść na tamto konto to dał mi kilof i poszliśmy kopać tunele, możesz sprawdzić że były proste i bez oszustw więc zrozumiałem konsekwencje. Nie stawiałem działek i starałem się omijać graczy żeby w niczym nie przeszkadzać w razie nie dogodności chętnie mogę porozmawiać na swoim ts jeżeli jest taka możliwość.
Naprawdę widzę jakie macie zabezpieczenia i nie mam zamiaru oszukiwać.
Przepraszam za tyle problemów.

#5

Możesz grać na nowym koncie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości