Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: DJFeel
2. Data ukarania: 21.02.2018
3. Nick osoby karającej: Ladykotka
4. Powód bana: x-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Nie wiem po czym Admin podjął taką decyzję, przypuszczam że dlatego że w ostatnim czasie znalazłem sporo diaxów, ale znalazłem to uczciwie, ponieważ razem z przyjaciółmi stworzyliśmy sieć tuneli które mają odnogi na 10 kratek i co jakiś czas jest przerwa na6/7 kratek między nimi, a ja ostatnio postanowiłem rozkopywać te fragmenty i było tam sporo diaxów, które kopałem fortuną. Prosiłbym bardzo o unaba, ponieważ razem z kolegami mamy plany zbudować świetne budynki na tym serwerze, a jestem na tym serwerze od tygodnia i to ja go wyszukałem i poleciłem znajomym. Chciałbym jeszcze pograć na tym serwerze i jest to moja pierwsza kara w całej mojej karierze mc według mnie nie słuszna, którą otrzymałem jak byłem afk. Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby Smutek

#2

To i tak nie masz źle ja nawet nie kopałem i nie miałem dużo diaxów (jakieś 11)Płacz ze śmiechu Pozdrawiam

#3

Cytat:stworzyliśmy sieć tuneli które mają odnogi na 10 kratek i co jakiś czas jest przerwa na6/7 kratek między nimi, a ja ostatnio postanowiłem rozkopywać te fragmenty i było tam sporo diaxów, które kopałem fortuną

Zgadzam się że można kopać systemem który opisałeś ale tak się akurat składa, że większość rud które wykopałeś nie znajdowały się w tych tunelach ani w ich obrębie. Były to różne miejsca także tunele kopane z jaskiń które prowadziły bezpośrednio do rud które były schowane za grubą warstwą stona. Rozumiem, że można mieć szczęście ale w takie "zbiegi okoliczności" to ja nie wierzę. 

Jeśli natomiast chodzi o kilof z fortunką to nie ma on tu nic do tego ponieważ chodzi tu o ilość wykopanych rud a nie wykopanych diaxów.

Cytat:jest to moja pierwsza kara w całej mojej karierze mc według mnie nie słuszna, którą otrzymałem jak byłem afk
 Kary nie musisz otrzymać w momencie wykonywania przewinienia akurat tak się złożyło że w momencie kiedy sprawdzałam Cię pod kontem x-raya byłeś afk. Mogłeś go używać wcześniej, niekoniecznie w momencie dawania przeze mnie bana.

[Obrazek: r2546q.png]

[Obrazek: v5yeyh.png]

[Obrazek: 5v2dm8.png]

Tyle ode mnie pozdrawiam.

#4

Nawet nie wiem szczerze mówiąc czy został oskarżony słusznie, nawet nie zdążyłem się go jeszcze zapytać (tak, to mój kumpel, budujemy na serwerze razem z grupką znajomych) ale skoro system sprawdzania graczy działa tak prężnie to ban jest wystarczającym ostrzeżeniem i zapobiegnie podobnym błędom ze strony gracza. Nikomu nie przeszkadzamy a to wykroczenie było pierwszym i ostatnim błędem z naszej strony.

#5

Jeżeli to możesz załagodzić sytuację to proszę mi wyzerować licznik konta i oddam wszystkie wydobyte diaxy, ale nadal chce kontynuować grę na tym serwerze

#6

Błąd. Przepraszam.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#7

@Up podobnie jak Ziomek korzystałem też z  tego teksturpacka, który sprawia że stone jest przezroczysty i podobnie jak on nie wiedziałem o jego zakazie, najmocniej przepraszam i chciałbym zacząć na nowym koncie o ile jest to jeszcze możliwe

#8

Cześć itemów zostało zabranych. Usuniełam również zabezpieczenia Twoich 4 działek. Możesz założyć nowe konto na serwerze, gdy to zrobisz zgłoś się do mnie, oddam Ci zabezpieczenia działek żebyś mógł je założyć na nowym koncie.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że tym razem Twoja gra będzie uczciwa.

#9

Dziękuję bardzo

#10

Mozna tak samo zrobic na moich dzialkach?




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości