Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Propozycja Survival

#1

1. Typ wątku: [PROPOZYCJA]
2. Nazwa serwera: Survival
3. Opis:Moją propozycją jest dodanie do serwera survival warpu na którym gracze będą mogli sprzedawać domki a inni je kupywac.Warp mógłby wyglądać tak ,że gracz ma wyznaczone miejsce na domek na którym mógłby zbudować domek albo jak jest opcja wklejenia domku z rtl za pomoca WE na ten warp i na tym miejscu gdzie znajduje się domek byłaby tabliczka z ceną i informacja kto go sprzedaje.
Rofl
Odpowiedz

#2

Warp do miejsca gdzie są skopiowane domki nie przejdzie, za dużo zachodu i pilnowania. Prędzej by można dać możliwość wystawiania tabliczek w jednym z pomieszczeń na spawnie z nickiem osoby sprzedającej, koordami i ceną lub sam nick i cena a ss domku można dawać na forum w odpowiednim dziale z dokładniejszymi informacjami.
Sama mam kilka działek które chciałabym sprzedać ale raczej przeznaczę je jako nagrody do eventu.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#3

Według mnie to jest fajny pomysł. Lecz zmienił bym jedną rzecz otóż żeby sprzedać działkę wystawiało by się na tym warpie samą tabliczkę z informacjami gracza gdy gracz jest dostępny pisze się do niego na msg o sprawie kupna domku gracze po ustaleniu wszystkich szczegółów robią to co zwykle się robiło czyli sprzedający usuwa bloki a kupujący przelewa pieniądze jeśli kupujący do kona oszustwa zostanie ukarany jeśli kupujący pokarze dowody.
Nie wiem co o tym sądzisz Maciej? Myślę ,że mniej jest do roboty. A ty jak myślisz?
Odpowiedz

#4

Pomysł ciekawy ale faktycznie za dużo roboty. Mam domy w mieście na sprzedaż i zainteresował mnie ten temat. Te tabliczki to też jest dobry pomysł, ale mam pewien pomysł który faktycznie wniósłby coś nowego i bardzo przydatnego w tej kwestii, ale nw czy nie jest też dość kłopotliwe. Załóżmy że ten warp to jest jakieś pomieszczenie w którym są jakieś ścianki z wypisanymi ogłoszeniami. Za opłatom czy też jak tom już chcecie, gracz może takie ogłoszenie zmieścić w postaci tabliczek z informacjami. I tu coś ode mnie: Dodatkowo na takiej ściance mogłaby być tabliczka która teleportuje gracza przed dom z ogłoszenia. Nie trzeba robić screenów, ani odwoływać się na forum tylko zainteresowany może zorientować się osobiście.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości