Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od Bana

#1

1. Nick w grze: ZiomeK_Uchiha
2. Data ukarania: 21.02.2018
3. Nick osoby karającej: Animekowa
4. Powód bana: x-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: Moim zdaniem ten ban jest nie istotny, gdyż jest kilka powodów dlaczego. Po pierwsze nigdy nie używałem x-raya w MC bo był dla mnie zbędny w moim Minecraftowym Stażu. Po drugie nie wiem jak go zainstalować. Po trzecie mój MC nie posiada żadnych modyfikacji prócz Optifine. Racja uzywałem Textur packa specjalnego, który sprawia ze stone staje się przeźroczysty a nie wiedziałem o tym ze jest to zabronione chociaż regulamin został przeczytany. Ilość diaxów można wyjaśnić bo posiadałem kilof z Fortuną. Proszę o unbana, gdyż nikomu nie zawadzamy, nie robimy problemów, po prostu chcemy grać z grupą znajomych.

#2

Tak jak w przypadku DjFeel ręczymy ze znajomymi za tego gracza, błędy się popełnia i wyciągamy z nich wnioski. Ręczymy za nich bo dobrze wiecie że gra bez pełnego składu kumpli traci sens.

#3

Widocznie pominąłeś w regulaminie pkt "8. Zabronione jest posiadanie/używanie programów/modyfikacji dających nieuzasadnioną przewagę w grze lub też zabronionych z przyczyn nieokreślonych. Za tego typu przedmioty uznaje się m.in. zmodyfikowane wersje gry Minecraft np. Nodus, Wurst, Huzuni, programy typu X-Ray, CheatEngine itd. "


Kilof z fortuną nie ma wpływu na ilość wykopanych rud diax.

Co do samego kopania jak i statystyk, kopałeś w kamieniu bezpośrednio do diax lub emeraldów co widać na ss poniżej.

Pierwszy ss i w najdalszym miejscu po lewej od kursora, za warstwą kamienia była ruda eme, nie uwierzę w takie szczęście że akurat postanowiłeś wkopać się tylko w to miejsce przechodząc przez całą jaskinie.


[Obrazek: b943a3e33ec8f.png]


Kolejne miejsce gdzie dokopałeś się do diaxów skręcając przy wodzie i kopiąc kolejny raz przez sporą warstwę kamienia.

[Obrazek: bd7ecc8ac5394.png]


Na koniec Twoje statystyki

[Obrazek: a40df8d14732f.png]


Niech główny admin zadecyduje czy zasługujesz na szansę gry od zera.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#4

Możesz grać na naszym serwerze ale na nowym koncie. Nie zmarnuj szansy.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#5

Mam jeszcze jedno pytanie do Administracji
Co z claimami założonymi na starym koncie, czy można coś zrobić żeby przeszły na nowe konto? Lub chociaż unieważnić stare?

#6

Jak będziecie dziś kolo 18:00 na serwerze to dogadamy się co do tej sprawy z zabezpieczeniem działek.
Pozdrawiam
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#7

Dobra, dzięki za wszystko




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości