Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[Propozycja] Przywołanie smoka

#1

1. Typ wątku: Propozycja
2. Serwer: Survival
3. Opis:

Jak wiadomo co piątek jest event w endzie, smoki withery itd.
Lecz zabicie jakiegokolwiek bossa jest praktycznie niemożliwe.
Dużo osób ma wykupiony pakiet zwierzaków.
Sam kiedyś łapałem te bossy ale po pewbym czasie to zrobiło się bezsensowne, gracze poprostu chcą zarabiać na tym.
Jednak osiągnięcie gdzie trzeba zabić smoka czy withera jest praktycznie niemożliwe.
Propozycja jest taka żeby można było przywołać smoka kryształami endu tak jak w zwykłym survivalu.
Zauważyłem że jak smok ma poniżej 30/200 hp to wystarczy walnąć smyczą i się łapię...
Odpowiedz

#2

(24-02-2018, 09:36 AM)Grzesiule napisał(a): Zauważyłem że jak smok ma poniżej 30/200 hp to wystarczy walnąć smyczą i się łapię...

Tak jest ze wszystkimi mobami. Dokładnie moby można łapać jeśli ich HP wynosi mniej niż 10%MAXHP.



Cytat:Propozycja jest taka żeby można było przywołać smoka kryształami endu tak jak w zwykłym survivalu.


Idąc tą drogą można by równie dobrze zaprzestać spawnowania jakichkolwiek smoków. Nie.

Rozsądniej byłoby po evencie spawnować jednego smoka, którego można by złapać oraz drugiego, którego złapanie byłoby niemożliwe.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#3

Rozsądniej byłoby po evencie spawnować jednego smoka, którego można by złapać oraz drugiego, którego złapanie byłoby niemożliwe.

Też o tym myślałem ale to pewnie trudne do realizacji, najłatwiej byłoby poprostu kto chce to sobie zrespić ale jak o tym myśle to jest "fabryka" expa... Kryształy dropią z bossów, a nawet można zrobić za darmo...

Oczywiście jak najbardziej się zgadzam.
Niech gracze schowają raz smycz a wyjmą miecz
Odpowiedz

#4

Popieram spawnowanie dwóch smoków. W końcu była by możliwość zabicia.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#5

Jestem za spawnowaniem dwóch smoków.
Odpowiedz

#6

Dwa smoki? Wspaniały pomysł!
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#7

Jestem jak najbardziej za tym żeby były dwa smoki. Jeden z możliwością złapania a drugi którego można jedynie zabić, jeśli technicznie jest to wykonalne to popieram w 100%.
Odpowiedz

#8

Osobiście również uważam, że to dobry pomysł. Ile razy ktoś próbował się natrudzić, aby zabić smoka, a ile razy ktoś mu tego smoka sprzątnął smyczą sprzed nosa. Zaczyna być to irytujące, gdy jedna osoba łapie już któregoś smoka z rzędu, aby się na nim wzbogacić.
Jeżeli jest to możliwe - popieram.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości