Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Odwołanie od bana

#1

1. Nick w grze: Lichie
2. Data ukarania: 27.02.2018
3. Nick osoby karającej: Marika07
4. Powód bana: X-ray
5. Dlaczego uważam, że powinnam dostać unbana: Z X-raya nie korzystałam ja, lecz mój brat (ROBS), z którym gram na jednym IP. Przyznam, że wiedziałam, że mój brat "bawi się" czymś takim, ale było to jednorazowe i obiecał, że jeszcze dzisiaj usunie X-raya. Uważam, że w pewnym stopniu jestem niewinna aczkolwiek jestem świadoma, że powinnam była to zgłosić i wiem, że taka sytuacja nigdy więcej się nie powtórzy. Bardzo podoba mi się gra na tym serwerze i nie chciałabym stracić tego co już udało mi się tutaj osiągnąć.

Mam nadzieję, że moja prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona.

#2

Zgłosiłaś wspólne ID, więc zrobiłaś dobrze. Nie powinnaś zostać ukarana przez to, że twój brat robił złe rzeczy, ale ja w tej kwestii się nie udzielam, bo nie jestem w Administracji. Powodzenia Uśmiech
[Obrazek: Sygn2.png]

#3

(28-02-2018, 19:14 PM)Natan2018 napisał(a): Zgłosiłaś wspólne ID, więc zrobiłaś dobrze. Nie powinnaś zostać ukarana przez to, że twój brat robił złe rzeczy, ale ja w tej kwestii się nie udzielam, bo nie jestem w Administracji. Powodzenia Uśmiech
Napisałeś coś co przeczy twojej wypowiedzi, wiadomo w 100% że administracja decyduję czy dostanie Unbana. 

Napisałeś że się nie udzielasz w teh kwestii a zdanie wyżej piszesz "Zgłosiłaś wspólne ID, więc zrobiłaś dobrze. Nie powinnaś zostać ukarana ..."

Jeśli chodzi ogólnie o cb, wbijasz na forum przeczytasz jakiś nowy wątek to albo przepisujesz coś co napisała osoba z administracji lub piszesz coś co je oczywiste.
Poprostu nabijasz sobie bezsensownymi postami, jak chcesz stać się w top10 ogólnych odpowiedzi to jest dział "Zabawy/gry" coś takiego.

Jeśli chodzi o unbana Lichie to powinna dostać go, ponieważ się przyznała i "zwaliła" winę na brata (napisałem to żeby nikt mi nie napisał że nie udzielam odpowiedzi do UCool

#4

Możesz dalej grać, część surowców została zabrana.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości