Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


ODWOŁANIE OD BANA

#1

1.Nick w grze:ROBS
2.Data ukarania:27.02.2018
3.Nick osoby karajacej:Marika07
4.Powód bana:X-ray
5.Dostałem bana za używanie x-raya ale chciałem się pobawić i przetestować jak to działa. Proszę o unbana, ponieważ nie chcę strarcić tego co zbudowałem i obiecuję, że nigdy na waszym serwerze nie będę cheatował. Lichie(moja siostra) jest niewinna, ponieważ chciałem żeby mi tylko pomogła kopać, obiecałem jej potem, że x-raya usunę. Ona nie miała chetaów proszę o unban dla nas obu.

#2

Dobrze, że się przyznałeś, nie było żadnego "ban za nic", nie było żadnej bezsensownej prośby o UB bez wzoru + nieczytelnej. Szkoda, że musiałeś przetestować to akurat na naszym serwerze. Oczywiście, jeżeli masz zamiar przestać już cheatować, to myślę, że możesz dostać ostatnią szansę. Ja jestem za tym, byś dostał tę ostateczną szansę, jednak decyzja należy do Wodza.

#3

Trochę głupie zachowanie z Twojej strony, ale może uda Ci się przekonać wodza na UB.
(27-02-2018, 13:59 PM)ROBS 576 napisał(a): 1.Nick w grze:ROBS
2.Data ukarania:27.02.2018
3.Nick osoby karajacej:Marika07
4.Powód bana:X-ray
5.Dostałem bana za używanie x-raya ale chciałem się pobawić i przetestować jak to działa. Proszę o unbana, ponieważ nie chcę strarcić tego co zbudowałem i obiecuję, że nigdy na waszym serwerze nie będę cheatował. Lichie(moja siostra) jest niewinna, ponieważ chciałem żeby mi tylko pomogła kopać, obiecałem jej potem, że x-raya usunę. Ona nie miała chetaów proszę o unban dla nas obu.
-=AtlasTau=-

#4

Rozumiem, że chciałeś przetestować, ale rób to na Singleplayer (o ile się da nwm). Ale się przyznałeś, więc + dla CB
[Obrazek: Sygn2.png]

#5

Możesz dalej grać, część surowców została zabrana.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości