Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z xVenomBronyPLx

#1

Dzień dobry Kochani, nastał wtorek więc mam dla Was kolejny wywiad, udzielił go nam gracz którego spotkacie na serwerze Creative, sympatyczny śmieszek xVenomBronyPLx, zapraszam do czytania Oczko


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

xVenomBronyPLx: Witam , jestem Venom  i nie mam pojęcia jak się tu znalazłem <w> 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

xVenomBronyPLx: Odpoczywam, a gdy zdobędę dość mocniejszy sprzęt to będę mógł grać w inne , dość wymagające graficznie gry ... i będę mógł nareszcie pobawić się Shaderami w MC.


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

xVenomBronyPLx: Jazda na rowerze FTW <w> 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

xVenomBronyPLx: Tego jest za dużo żeby to opisać Płacz ze śmiechuDD
Ale taki największy strach to przed wysokością ;3


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

xVenomBronyPLx: To był dosłownie wieczór gdy wersja Alpha MC przeskakiwała na pierwszą Betę MC  .3. 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

xVenomBronyPLx: Po prostu szukałem dość ciekawego serwera z działkami a działki 100x100 i możliwość łączenia dodatkowych działek mnie zachęciła -w- . Zniechęca mnie tylko to że obok mnie jest kilku graczy którzy mają puste działki , a przydałaby mi się ich działki :T 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

xVenomBronyPLx: Tryb Kreatywny + możliwość założenia pet'a na głowę , co wygląda bekowo Płacz ze śmiechu 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

xVenomBronyPLx: Wszystko oprócz Survival'u, to po prostu nie w moim stylu, nie lubię walczyć przeciwko graczom w MC ;3; 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

xVenomBronyPLx: Kitram się na swojej działce także hyyyy, tam można mnie znaleźć <w> 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

xVenomBronyPLx: Cóż , nie odpowiem na to pytanie ponieważ miałem chyba 1-2 roczną przerwę od MC , ostatnio dostałem zawału jak zobaczyłem jak mały zombie ujeżdża kurczaka, dawniej tego nie było Płacz ze śmiechu 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

xVenomBronyPLx: Może nie podpadł a pomogła Ladykotka, zaprosiła mnie do tego wywiadu oraz połączyła mi działki na Creative, a myślałem że muszę płacić hajs specjalnie na SVIP abym sobie połączył teren, dziękuję raz jeszcze >w> 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

xVenomBronyPLx: Z moją najlepszą przyjaciółką Klawiee <w> 


13) Jak powstał twój nick?

xVenomBronyPLx: Z nicku to raczej Venom to nick a wzięło się to z jakiegoś serialu z TV gdzie 4 drużyny zostawały same na wyspie i konkurowały między sobą o przetrwanie , drużyna Venom miała najlepszą bazę (na drzewie , wszędzie liście , natura itp), wygrywali najczęściej. Mieli kolor zielony a to mój ulubiony kolor więc wziąłem to sobie za nick . . . szkoda że 99,9% ludzi bierze to za Venom'a ze spider-man'a ale co tam Płacz ze śmiechu 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

xVenomBronyPLx: Jak na razie o niczym nie myślę takim ło ho ho ale to się okaże.  


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

xVenomBronyPLx: Eeeee zbudowałem pixelowego puca dla mnie i koleżanki, chomika oraz dom modern ,,porzyczony'' od gościa z yt co takie domy buduje, liczy się Płacz ze śmiechuDD? 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

xVenomBronyPLx: Robiłem w gacie jak nadchodziła noc bo się bałem tych zielonych p... panów na nóżkach oraz szkieletów i pająków . . . taa zombie mnie nie przerażały :T 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

xVenomBronyPLx: Na innych serwerach MC bywało że kupowałem coś lub byłem kimś, a za kilka dni serwer szlak trafiał także ;3; 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

xVenomBronyPLx: Admina Ladykotka oraz moją najlepszą przyjaciółkę Klawiee <w> 


19) Może teraz parę słów od siebie?

xVenomBronyPLx: Jak na dzień dzisiejszy, tak patrzę za okno, to panią zimę nieźle coś zatrzymało, ta zima zakończy się w kwietniu ja wam mówię Płacz ze śmiechu . . . sry nie umiem być poważny, nie potrafię Płacz ze śmiechu .


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

xVenomBronyPLx: Ależ proszę bardzo, powodzenia w . . . czymkolwiek tam robicie teraz ważnego, odmeldowuję się i narka xP
Odpowiedz

#2

Chyba widziałam te pixelarty Duży Uśmiech Są spoko Oczko
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#3

Fajny Wywiad Oczko
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz

#4

Super budujesz wraz z Klawiee ^^ Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości