Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Qaczek

#1

Dzień dobry bardzo

Chciałem o sobie opowiedzieć. Z tym, że nie mam po co. Młodsi jak zobaczą więcej literek niż mieści się w tweecie wejdą w tryb TL;DR, starsi mają w poważaniu randoma. Więc skrótowo będzie.

Lat: 28
Imię: Jerzy
Gram bo chcę zrobić sobie śliczne średniowieczne miasteczko na skraju mapy. Kilkoro znajomych też tutaj ze mną buduje. Byłbym rad jakby raidy dzieciaczków uznający minecrafta za idealną grę do PVP omijały moje włości, chociaż nijak żądać tego nie mogę. 

Jak ktoś chce pogadać czy zapytać o coś to jestem otwarty na wszelkie konwersacje.
Odpowiedz

#2

Witaj i miłej gry tutaj
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#3

Cześć. Duży Uśmiech Przy okazji, super, że będziesz budował średniowieczne miasto na survivalu. Ja życzę Ci jak najmilszej gry u nas, żeby budowa miasta wyszła Ci tak dobrze jak masz w planach w głowie i jak najmniej polujących graczy. Oczko
Odpowiedz

#4

Witaj kompanie,

Życzę udanej i owocnej gry! Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]
Odpowiedz

#5

Często w takich miejscach na forum ludzie wklejają własne pyszczki, ale zauważyłem, że tutaj nie ma takiego zwyczaju, więc uznałem, że nie będę się wychylał. Trochy szkoda, jakoś tak milej jak się zna kogoś twarz.
Odpowiedz

#6

Cześć,  witaj na serwerze jak byś potrzebował jakiegoś wsparcia na start Napisz do mnie w grze Płacz ze śmiechu
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#7

Cześć, Kłaczuś, tu Twój Werkuś.
Odpowiedz

#8

Witaj!
Odpowiedz

#9

Miło poznać, życzę pomyślnego budowania coby można było nacieszyć oczy ^^
Odpowiedz

#10

Miłego pobytu na forum i serverze ^-^
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości