Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o unbana

#1

1. Nick w grze: Paczaj_kotel123
2. Data ukarania: 2018.03.10
3. Nick osoby karającej: Ladykotka
4. Powód bana: x-ray
5. Dlaczego uważam, że powinienem dostać unban: nie używam x-ray. Ilość diamentów tłumaczę tym, że gram ze znajomymi i mamy wspólne skrzynie.
Odpowiedz

#2

Mój drogi to, ile masz diamentów nie jest powodem twojego bana. Administracja nie sprawdza tylko ilości diamentów ale też twoje statystyki, tunele itd. jeżeli faktycznie posiadasz xraya lepiej, gdybyś się przyznal. Na razie nie jestem za ub.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]
Odpowiedz

#3

Nie mam x ray a bardzo spodobał mi się ten serwer. Szkoda że pewnie nie będę mogła już na nim grać. Dlatego proszę o jeszcze jedna szansę z poważaniem.
Odpowiedz

#4

Ilość posiadanych diamentów nie ma nic do podejrzenia o x-raya ale wykopane rudy diamentów już tak, Twoje statystyki wyglądają następująco:

[Obrazek: cycy50dqcy65.png]

Oczywiście każdy może mieć szczęście dlatego przeanalizowałam kopane przez Ciebie tunele i wszystkie rudy diamentów jakie sprawdziłam były ukryte za grubą warstwą stona, wrzucam tu kilka takich miejsc dla przykładu:

[Obrazek: 7h824057folm.png]


[Obrazek: frr0gyvr9dzq.png]


[Obrazek: e60mjmkpw5k5.png]

[Obrazek: 76eln12lhtb3.png]

[Obrazek: 2c2r87ue385k.png]

[Obrazek: nwf9xe3de8fs.png]

[Obrazek: e6d4dmakvhe5.png]

[Obrazek: 14rhy18u5iak.png]

Wybacz ale aż w takie szczęście nie wierzę. Tyle z mojej strony.
Odpowiedz

#5

Macie prawo mi nie wierzyć, w taki razie przepraszam za zmarnowany czas który poświęciliście na moją sprawę z poważaniem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości