Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Prośba o odwołanie bana

#1

Nick: kaene
Data:11.03.2018
Nick osoby karającej:Animekowa
Powód bana:x-ray
Dlaczego uważam, że powinienem dostać unbana: Głównym powodem dla którego proszę o unbana jest fakt nie posiadania x-raya na państwa serwerze.Możliwe że mój sposób kopania i biegania był dla administracji dość podejrzany ale był on spowodowany tym że po prostu jest on dla mnie zwyczajny niby głupie uzasadnienie ale jednak, jeśli chodzi natomiast o ilość wykopanych rud kierowałem się swoim doświadczeniem czyli że na każdy chunk przypada od 1 do 8 diamentów przez co po wykopaniu jakiejś rudy wracałem i szukałem innego miejsca do kopania jestem graczem od paru dobrych lat i każda administracja serwerów na których grałem (chodz czesc z nich juz upadla)potwierdzi że pomimo podejrzeń okazywalem się często zwykłym szczęściarzem ale wracając chciałbym zobaczyć możliwe dowody oraz chciałbym w jakiś sposób wyjaśnić zaistniałą sytuację jeśli napisane przezemnie powody są niewystarczające  do odbanowania mnie na państwa serwerze
Dziękuję za uwagę i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o unbana
Odpowiedz

#2

Tak tak a ziemia jest płaska i rzyję na niej 7 milionuf ludzi
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#3

No cóż ja tylko proszę o odbanowanie bo ja nic nie miałem wiem że decyja nie należy do mnie i możecie myśleć co chcecie czy mnie odbanujecie czy nie na to wpływu nie mam lecz proszę też nie myśleć że ja pisze bzdury czy też nie stworzone bajki bo takie mam odczuciw po pańskiej wiadomości
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości