Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Wywiad z Natan2018

#1

Hej Kochani, wtoreczek a ja mam dla Was wywiadzik ^^. Udzielił go nam Natan2018, zapraszam do czytania Uśmiech


1) Na początku wywiadu przedstaw nam się.

Natan2018: Dzień dobry, mam na imię Wiktor i mam 11 lat. 


2) Co robisz w wolnych chwilach?

Natan2018: Zazwyczaj gram na komputerze, ale lubię też pływać i oglądać morze. 


3) Czy masz jakieś hobby? Opowiedz o nim.

Natan2018: Nie, niestety nie mam jeszcze żadnego hobby, ale zamierzam w najbliższym czasie jakieś sobie znaleźć. 


4) Czego się boisz? Masz jakąś fobię?

Natan2018: Jak obejrzę jakiś horror po zmroku to czasem potem boję się zasnąć, ale fobi nie mam. 


5) Kiedy zaczęła się twoja gra w Minecrafta?

Natan2018: Dosyć wcześnie, bo już w 2012 miałem wtedy 6 lat i to były czasy minecraft 1.3.1 


6) Jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?

Natan2018: Gdy mi się znudził jakiś serwer, który był podobny do reszty serwerów, które mi się znudziły zacząłem szukać nowego serwera. Znalazłem go na pewnej stronie i zacząłem grać indywidualnie, ale po czasie zacząłem się udzielać na chacie i zostałem już na nim. 


7) Co podoba ci się najbardziej na MineWorld?

Natan2018: To jest ciężkie pytanie, na które nie mam odpowiedzi, ponieważ prawie wszystko mi się tu podoba, ale chyba najbardziej po prostu atmosfera i osobiste pluginy. 


8) Jakie miejsca podobają ci się najbardziej na serwerze?

Natan2018: Chyba spawn na Survivalu, bo jest naprawdę dopracowany i ładny. 


9) Co zazwyczaj robisz podczas gry na naszym serwerze?

Natan2018: Na Survival robię moją bazę, a na Creative rozbudowuje moje miasto i pomagam innym. 


10) Co najbardziej denerwuje Cię w grze Minecraft i dlaczego? Co byś zmienił/a?

Natan2018: Nie wiem... Minecraft ma swoje błędy i inne denerwujące rzeczy, ale to one właśnie czynią Minecraft Minecraftem. 


11) Kto podpadł ci najbardziej z moderatorów, administracji, graczy i dlaczego?

Natan2018: Nikt. Serio, społeczność na tym serwerze jest naprawdę miła. 


12) Z kim najczęściej przebywasz na serwerze i wymień osoby, które najbardziej lubisz?

Natan2018: Najczęściej przebywam ze SpaulikPL. (pozdro Płacz ze śmiechu) Lubię też całą Administracię, _MinkaMuffinka_ i kilka innych osób. 


13) Jak powstał twój nick?

Natan2018: Kiedyś grałem w pewną grę o nazwie Uncharted i lubiłem bardzo liczbę 8. Gdy miałem stworzyć nick do pewnej gry uznałem, że będę się nazywać "Natan[Jakiś Rok]" Ponieważ był rok 2015 (Nie 2018 Płacz ze śmiechu) uznałem, że rok 2018 będzie dobrym wyborem i tak powstał nick Natan2018

Ciekawostka: Gdy byłem mały myślałem, że imie Nathan pisze się Natan Płacz ze śmiechu 


14) Marzysz o czymś na serwerze? Co najbardziej chciałbyś/chciałabyś zrealizować?

Natan2018: Marzę o dołączeniu do Administracji, aby pomóc wam wszystkim. Uśmiech Dlatego czekam na rekrutację ^^ 


15) Chcesz się czymś pochwalić? Może zbudowałeś/aś jakąś budowlę wartą podziwu?

Natan2018: Nie. Nie zbudowałem niczego, ale jestem w trakcie budowy mojego miasta na Creative o nazwie Caledon City, ale ostatnio jakoś nie chciało mi się. 


16) Co robiłeś/aś, gdy po raz pierwszy grałeś w Minecrafta?

Natan2018: Odpaliłem Survival i chodziłem bez sensu po całej mapie, gdy nastała noc i zaczęły mnie atakować potwory zacząłem kopać dół i wpadłem do cave załatałem "dokładnie" dziury, z których mogły by wyjść potwory, ale nie załatałem dokładnie, więc zabił mnie zombie i się rozpłakałem. Płacz ze śmiechu 


17) Czy spotkały cię jakieś niemiłe przygody?

Natan2018: Tylko ta wymieniona powyżej. 


18) Czy chciałbyś/chciałabyś kogoś pozdrowić?

Natan2018: Pozdrawiam SpaulikPL, Administrację i Ciebię Uśmiech 


19) Może teraz parę słów od siebie?

Natan2018: Dziękuję za przeczytanie tego wywiadu i mam nadzieję, że się podobało.


20) Dziękujemy za udzielenie wywiadu.

Natan2018: Ja również dziękuję za wywiad c:
Odpowiedz

#2

Cieszę się, że mogłem udzielić wywiadu ^^
[Obrazek: Sygn2.png]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości