Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


popychanie

#1

Na surwiwalu nie moge popychac osadnikow nwm dlaczego nawet wagonikow jesli zostalo to wyl to prosilbym o to by to wlaczyc poniewaz nie moge ich przeprowadzic gdzie indziej 

Mirotcz prosze o odczytanie mojej wiadomosci na priv o moim problemie zz sms
Odpowiedz

#2

Kucając możesz postawić tory pod osadnikiem a następnie to samo zrobić z wagonikiem co pozwoli osadnikowi natychmiastowo wskoczyć do wagonika bez jego popychania.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]
Odpowiedz

#3

Zawsze możesz ich woda przesunąć
[Obrazek: giphy.gif]
Odpowiedz

#4

Najlepiej jakby popychanie na eventach z parkourem lub tam gdzie nie ma pvp wyłączyć, poprostu to wnerwia.
Odpowiedz

#5

(14-03-2018, 11:58 AM)Grzesiule napisał(a): Najlepiej jakby popychanie na eventach z parkourem lub tam gdzie nie ma pvp wyłączyć, poprostu to wnerwia.

Popychanie jest wyłączane na takich eventach tam gdzie faktycznie ma to wpływ na przebieg rozgrywki. Poza tym to nie kwestia wpisania jednej komendy. Drugą rzeczą jest to, że trzeba pamiętać o tym by to popychanie włączać z powrotem po zakończeniu eventu, a o takich szczegółach łatwo zapomnieć co widać po tym wątku.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#6

(15-03-2018, 12:14 PM)MiroTcz napisał(a): Popychanie jest wyłączane na takich eventach tam gdzie faktycznie ma to wpływ na przebieg rozgrywki. Poza tym to nie kwestia wpisania jednej komendy. Drugą rzeczą jest to, że trzeba pamiętać o tym by to popychanie włączać z powrotem po zakończeniu eventu, a o takich szczegółach łatwo zapomnieć co widać po tym wątku.


Na każdym evencie jakim byłem nie spotkałem że ludzie się nie popychają (sam przypadkiem zrzucałem z parkoura i dowiedziałem się po evencie o tym...)
Chyba że to nie dawno "odkryliście" i akurat mnie nie było. Wiadomo eventy są po to żeby zrobić coś innego a nie cały czas się bić/budować. Żeby eventy wyszły spoko trzeba włożyć coś, a napewno dużo osób będzie chodziło na eventy parkoura bez popychania.
Cieszę się bardzo że już nie będzie to wnerwiało.
Odpowiedz

#7

Cytat:Chyba że to nie dawno "odkryliście" i akurat mnie nie było

Powtórzę raz jeszcze, to nie jest kwestia chcenia/niechcenia czy wpisania komendy i nie ma nic tu do rzeczy czy kogoś denerwuje, że można się popychać. To normalne począwszy od wersji 1.9 i taka ingerencja w grę (podobnie jak na innych serwerach próby zmiany na siłę pvp w nowszych wersjach na "stare" ) generuje kolejne bugi i nie jest to normalne.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]
Odpowiedz

#8

(15-03-2018, 16:42 PM)MiroTcz napisał(a): Powtórzę raz jeszcze, to nie jest kwestia chcenia/niechcenia czy wpisania komendy i nie ma nic tu do rzeczy czy kogoś denerwuje, że można się popychać. To normalne począwszy od wersji 1.9 i taka ingerencja w grę (podobnie jak na innych serwerach próby zmiany na siłę pvp w nowszych wersjach na "stare" ) generuje kolejne bugi i nie jest to normaMiroTcz
Ja tam nie ogarniam programowania czy pluginów, więc ci wierzę że to nie jest łatwe do zrobienia . Szkoda że nie podali na tacy w ustawieniach Płacz ze śmiechu
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości