Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] Simpson

#1

Nick w grze: Simpson
Wiek: 13 lat
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Gram na serwerze od sierpnia 2017 roku.
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Ok. 2 godzin
Otrzymane na serwerze kary: Brak
Długość gry w Minecraft: Gram w Minecraft od 6 lat.
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Nie
Czy posiadasz konto w serwisie Discord:Tak
Obecni Administratorzy (wymień):N_Thinker, MiroTcz
Obecni SuperModeratorzy (wymień):Marika_07, 
Obecni Moderatorzy (wymień): Zinnrey739
Komendy KidModa/CzatModa: 
KidMod:
/kick <nick>- wyrzucenie z serwera;
/tempmute  <nick> <czas> <powód>- czasowe wyciszenie gracza
/warn <nick> <powód>- ostrzeżenie gracza
[b]CzatMod:[/b]
/kick <nick>- wyrzucenie z serwera;

/tempmute  <nick> <czas> <powód>- czasowe wyciszenie gracza
/warn <nick> <powód>- ostrzeżenie gracza
/cc (chatclear)- wyczyszczenie czatu 
/jail <nick> <czas> <powód>- wrzucenie gracza do więzienia


Obowiązki KidModa/CzatModa:
-Dostępność do pomocy dla graczy
-Pomoc graczom w rozwiązywaniu problemów związanych z grą, jak i z serwerem(np. jak działają mikstury, crafting przedmiotów itp.)
-Dbanie o porządek na czacie.
-Informowanie innych osób w administracji o ewentualnych problemach z serwerem(o ile takowe wystąpią)
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Obecnie uważam, że na serwerze nie występują żadne bugi.
Gdzie znajduje się regulamin: Regulamin jest dostępny na forum serwera jak i w grze pod komendą / regulamin.
Dlaczego właśnie Ty: Od kiedy gram na serwerze staram się pomagać innym graczom. Jestem kulturalny na czacie, przyjacielski, chętnie rozmawiam z graczami na różne tematy. Szybko się uczę. Uwielbiam grać na tym serwerze. Na innych nie gram gdyż często są bardzo zaludnione. Tutaj mam już kolegów/koleżanki którzy o mnie już coś wiedzą. Poznałem ten serwer dzięki mojemu koledze, który był niegdyś budowniczym na serwerze. Jak tylko pierwszy raz go odwiedziłem od razu chciałem się jak najbardziej angażować w życie serwera. Poza tym bardzo często gram na serwerze Creative gdzie nie zawsze jest obecna osoba z Administracji.
Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mam na imię Szymon. Mam 13 lat. Chodzę do 2 klasy gimnazjum. Jestem osobą otwartą. Mam małe problemy z kolegami w szkole (dokuczają mi), ale nie jestem skłonny do popadania w konflikty. Interesuję się informatyką i architekturą. Zacząłem grac w Minecraft, gdyż mogłem w tej grze rozwijać swoją wyobraźnię i , jak to inni nazywają, "zmysł architektoniczny".Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, i będę mógł pomagać graczom nie jako "Svip", ale już jako "KidMod".
[Obrazek: gnz9p9L.png]
 

#2

Jestem Marika07, nie Marika_07. Zinrrey739 już nie jest w administracji, a moderatorami są Pawelek1212 i Nightmara. Dodatkowo wydaje mi się, że to podanie jest skopiowane z czyjegoś, źle zrobionego, możliwe że z Twojego, jeśli poprzednio coś pisałeś, ale nie wiem. Jeżeli chodzi o Ciebie, to jesteś miły, przyjacielski i kreatywny. Ode mnie masz neutral, z małym minusem.

#3

Zinnrey nie jest już modem, ale za to Pawełek i Nightmara są.. Bardzo rzadko widuję Cię na serwerze, co prawda nie wchodzę często ale jeszcze niedawno wchodziłam i wcale cię nie widziałam. Na survivalu - zero. Nie poprawiłeś aktywności.. W dodatku skopiowałeś swoje podanie, które pisałeś wcześniej. Troszkę słabo. Wybacz, ale jestem neutrala z przeważaniem na nie.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

Odrzucone. Podanie wygląda trochę jak napisane "dla beki", a posiadana wiedza o administracji jest bardzo nieaktualna.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości