Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


Podanie xNightmaree

#1

Nick: xNightmaree
Wiek: 13
Staż na serwerze: Od połowy sierpnia 2017r.
Czas który mogę poświęcić serwerowi: W tygodniu 2h-4h w weeken 5h-7h
Otrzymane kary: 1 ban (czasowy) 3 ostrzeżenia
Długość gry w minecraft: Od 24.12.2016r.
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Mod
Czy posiadasz konto na serwisie discord: Tak, posiadam.
Obecni Administratorzy:
-MiroTcz
-N_Thinker
Obecni supermoderatorzy:
-Marika07
Obecni Moderatorzy:
-Pawelek1212
-Nightmara
Komendy KidModeratora:
/kick nick powód
/warn nick powód
Komendy CzatModeratora
/kick nick powód
/warn nick powód
/jail nick czas powód
/cc /chatclear
/mute nick powód
/temp mute nick powód
Obowiązki KidModa/CzatModa
-Dbanie o czystość na chacie
-Pomaganie graczom
-Odpowiadanie na pytania graczy np: Gdzie można kupić dom na spawn?
Czy znasz błędy/bugi serwera(jeśli tak to wymień) Niestety, nie znam
Gdzie znajduje się regulamin: Otóż na forum.mineworld.pl w dziale Regulaminy i Ogłoszenia, w menu serwera oraz pod komenda /regulamin na serwerze.
Dlaczego właśnie Ty: Chciałbym najlepiej jak mogę pomagać serwerowi, podchodzę kulturalnie do administracjii i graczy. Mam swoją kulurę osobistą oraz szacunek do graczy
Opisz siebie (minimum 6 zdań)
Mam na imię Tobiasz, mam 13 lat jestem uczniem 6 klasy szkoły podstawowej. Interesuję się różnymi sportami najbardziej siatkówką. Z moich pasjii uwielbiam robotykę. Lubię Władcę Pierścieni, Hobbit'a, Kamienie na Szaniec oraz Film Miasto 44. Z gier komputerowych gram w minecraft oraz fortnite i Władcę Pierścieni Powrót Króla. Chciałbym wykazać się w składzie administracjii MineWorld najlepiej jak umiem. Z poważeniem xNightmaree
[Obrazek: giphy.gif]

#2

Podanie całkiem ładne, jednakże miałeś wymienić tylko Administratorów, SuperModeratorów i Moderatorów. A więc co do Ciebie - chociaż kiedyś mi trochę podpadłeś, nie lubiłam Cię, to teraz widzę że próbujesz się poprawić, że próbujesz już nie dawać wrażenia "tego złego, agresywnego i cwanego - co zabija", ja i kilka innych graczy Cię polubiło, co oczywiście idzie Ci na wielki plus. Wierzę, że jeżeli dostaniesz szansę na bycie administracji, poprawisz się, będziesz pomagał, no i oczywiście nie będziesz już tak zabijał. Komendy znasz oraz ortografię ogarniasz. Ja jestem na tak, ale jest to małe tak, a nie duże tak. Oczko

Życzę powodzenia.

#3

Dziękuję za taką pozytywną opinie Uśmiech

#4

Podanie troszkę się zlewa, ale da się normalnie przeczytać. Skoro masz wymienić adminów, supermodów i modów to nie wymieniasz viceadminów. Troszkę za łatwo dajesz się prowokować, chociaż tak jak Mari napisała rzeczywiście jest lepiej niż kiedyś. Rzadko widzę, żebyś był na innych serwerach niż survival, na którym rzeczywiście często jesteś więc przypominam, że jako członek administracji nie możesz spędzać czasu tylko i wyłącznie na jednym z serwerów. Kary trochę przeszkadzają. Niestety też nie widziałam, żebyś komuś pomagał, ale jestem człowiekiem więc po prostu mogło mi coś umknąć, ale jednak wydajesz się osobą miłą więc tak samo jak w przypadku Simpsona jestem neutralna.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#5

Owszem, gram na survivalu lecz na inne serwery również wchodzę.
Dziękuję za opinie.

#6

Podanie schludnie napisane. Myślę, że mógłbyś spróbować swoich sił w administracji Oczko. Na serwerze survival dużo razy mi pomagałeś, więc jestem na tak Uśmiech

#7

Tak jak napisała KoteQ, podanie trochę niedopracowane, jednak nie jest nieczytelne. Nie było trzeba wymieniać ViceAdministratorów. Z drugiej strony widuję Cię często na survivalu i wiem, że starasz się poprawić. Pomagasz graczom, jesteś całkiem miły. Osobiście jestem bardziej na tak niż na nie.

#8

Miałem złe przygody z tobą, często oszukiwałeś czy tepałeś w pułapki.
Ostatnio nie jesteś w centrum uwagi, nigdy nie wiadomo kiedy znowu się będą złe rzeczy z tobą.
Dla mnie narazie nie powinieneś być w administracji może za jakiś czas
Jestem na Nie

#9

Podanie się zlewa. Odbiega schludnością od innych podań. Osobiście jesteśmy na wojennej ścieżce, sam wiesz dlaczego. Moim zdaniem powinieneś poczekać do kolejnego naboru i pokazać że rzeczywiście Ci zależy na dobru serwera i zachowywać jak tak jak dotychczas (bez zabijania, nękania i tego typu). Aktualnie jestem na nie.
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]

#10

Rozumiem. Postaram się poprawić relacje z tymi którzy są na nie. Będę bardziej aktywny na wszytkich serwerach oraz pomocny dla innych graczy.




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości