Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] MilKaHinKa

#11

No więc tak od ostatniego podania zmieniłaś się, chociaż zdarza Ci się wyprowadzić mnie z równowagi na discordzie Oczko Jesteś pomocna, na wielki plus jest to iż pomagasz przygotowywać eventy. Jeśli dostaniesz szansę to tak jak w przypadku Mufinki czas zweryfikuje czy nadajesz się na członka administracji Uśmiech Jestem raczej neutralna z dużym przechyleniem na tak.

#12

Zdecydowałem się skomentować dwa podania graczy, którzy sprawialiby, że będzie mi się miło grało. Wybrałem ciebie i Leloucha, moim zdaniem ten pakiet mógłby dużo wnieść do serwera. Ciebie wybrałem, bo jesteś pomocna, miła i potrafisz zadbać o swoje. Nigdy nie myślałem, co by było gdybyś była w administracji ale wydaje mi się, że to zrobi dużo dobrego dla serwera Uśmiech Pozdrawiam ALEXIX! Duży Uśmiech Uśmiech

#13

Generalnie podanie wygląda dobrze, ale żeby jeszcze lepiej się zaprezentować to chociaż tutaj mogłaś postarać się o polskie znaki diakrytyczne, bo ich praktycznie nie widać (Wiem o twoim problemie związanym z lokalizacją, ale nie jest to coś, co nie dałoby się w miarę łatwo załatwić). Na dzień dzisiejszy nie mam raczej nic przeciwko kandydaturze. Próbujesz już 3-ci raz i masz teraz większe niż kiedykolwiek wcześniej szanse na to, by Ci się powiodło. Jako, że to niejedyne podanie w tej rekrutacji, co do którego mam mniej więcej podobne odczucia myślę, że zostanie przeprowadzone głosowanie które wyłoni 1 z 2 KidModów, których planujemy przyjąć.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości