Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] _MinkaMufinka_

#11

Podanie napisane w porządku ale bardzo mało dałaś w informacjach o sobie.

Jestem na nie. Może i rocznikowo masz minimalny wymagany wiek ale liczy się dojrzałe zachowanie wobec innych osób czego czasem jednak Ci brakuje. Upominana na discordzie ignorujesz ludzi co raz doprowadziło do kikia od Lady. Zgłaszasz się do pomocy przy eventach ale bardzo mało robisz a więcej się "bawisz" i trolujesz. Lubujesz się w pvp i mówienie Tobie żebyś nie zabijała graczy a już tym bardziej ludzi z gildi nie dociera. Znasz dobrze jak obejść pvp w gildii mimo ochronki co wykorzystujesz do zaczepek nawet ludzi z sojuszu.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#12

Szanuję zdanie Animekowej, ale chciałbym dodać coś w sprawie zachowania Minki. Sytuacja w której została skickowana była małą pomyłką, gdyż ją pomylono z innym graczem, który zdążył już z kanału głosowego wyjść (a to właśnie on napsocił).

Jeśli chodzi o eventy, wiem że Minka podczas budowy się bawiła, ale pomysł na jeden z najlepszych eventów (Igrzyska śmierci) należał właśnie do niej.
 
W sprawie dojrzałości, której czasem brakuje - można to stwierdzić o wielu osobach, jestem pewien że dotyczyłaby praktycznie każdego kto często siedzi na kanale głosowym.

Obejście ochrony PvP z gildii (rzut perłą, śnieżką, jajkiem) stosowało bardzo wiele osób, w tym ja, Minka, a także pozostałe osoby (również wśród piszących podanie). Osobiście nawet tego nie wziąłem pod uwagę i zwyczajnie nawet o tym nie pomyślałem, że to może być dziura serwera (co było brakiem przemyślenia), widocznie w przypadku Minki i Milki było tak samo i również nie wspomniały w swoich podaniach o tym, że korzystały z takich dziur.

Życzę Ci powodzenia i sukcesu. Uśmiech
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#13

Troszkę mało czytelne podanie ze względu na jasne barwy, ale to drobnostka, jestem ślepą okularnicą, która zepsuła swoje bryle. Uśmiech
Największy i chyba jedyny minus to Twój wiek, poza tym wszystko na plus.
Jesteś aktywna w grze, starasz się pomagać innym, nie widziałam żadnych problemów z Tobą.
Kick z discorda był według mnie naciągany, niesłuszny i można było to zdecydowanie inaczej rozstrzygnąć, zamiast od razu wyrzucać z kanału.
Zachowujesz kulturę i dojrzałość, dobrze znasz komendy serwera i jego działanie.
Jestem na tak. Uśmiech
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#14

Kick na kanale dostała Minka i Milka z powodu krzyczenia i niereagowania na moje prośby. Nie była to żadna pomyłka. Niejednokrotnie Mufinka była przeze mnie proszona o zmianę zachowania na discordzie co jest dla mnie minusem. A teraz inne sprawy mianowicie: podanie napisane ok gdyby nie ten żółty na białym tle, wybacz ale ja tego nie jestem w stanie przeczytać (ślepa Lady) Duży Uśmiech Lubisz zabijać graczy ale jeśli dołączysz do administracji i Twoje zabijania będą w granicach rozsądku to myślę że można dać Ci szansę. Pozostaję neutralna, tak naprawdę czas zweryfikuje czy nadajesz się na bycie w administracji.

#15

Możesz w jakiś sposób wykazać, że pełniłaś podaną funkcję na innym publicznym serwerze?
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#16

Lidia Ty mówisz o tym Modzie na tym serwie gdzie była Sanna tez Modem?Lidka
[Obrazek: b55221c559007.png]

#17

(19-03-2018, 19:31 PM)MiroTcz napisał(a): Możesz w jakiś sposób wykazać, że pełniłaś podaną funkcję na innym publicznym serwerze?


Tak, chyba mogę to wykazać. Jestem pewna, że mam stare screeny jak jeszcze byłam moderatorką. Znam się także na World Edicie (musiałam) i potrafię go w miarę sprawnie obsługiwać, ale kiedyś bylam w tym lepsza. Duży Uśmiech Myślę że jednak łatwo moglabym powtórzyć wiadomosci i nauczyc sie czegoś więcej. Nie było to aż tak dawno temu i pewne doświadczenie w tym mam. Język

(19-03-2018, 20:24 PM)TheZiomej napisał(a): Lidia Ty mówisz o tym Modzie na tym serwie gdzie była Sanna tez Modem?Lidka
Ziomej, na serwerze sanny miałam tylko OP'a i nigdy nie miałam u niej moderatora.

#18

(19-03-2018, 20:46 PM)_MinkaMufinka_ napisał(a): Tak, chyba mogę to wykazać. Jestem pewna, że mam stare screeny jak jeszcze byłam moderatorką.
Wyślij ss w PW.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#19

Pełnienie funkcji na innym serwerze uznaję za potwierdzone.

Dalej: Podanie w ok. połowie razi w oczy i nie jest to odosobniony przypadek.

Czytałem o sytuacji z Discorda, ale skoro w innym podaniu (w tej rekrutacji) kwestia otrzymanych kar została przeze mnie pominięta to tutaj też można to darować tym bardziej, że nie byłem od dawna świadkiem niczego szczególnie negatywnego u Ciebie.

Jak już wspomniałem w poprzednim podaniu kwestię przyjęcia do administracji rozstrzygnie głosowanie.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości