Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] LELOUCH

#1

Nick w grze: Lelouch
Wiek: 19 lat
Staż na serwerze (od kiedy grasz): Od około 4-5 miesięcy
Czas, który dziennie możesz poświęcić serwerowi: Ponad 5 godzin
Otrzymane na serwerze kary: 1 warn (Dostałem go w nocy i bardzo za niego przepraszam)
Długość gry w Minecraft: Ponad 8 lat
Czy pełniłeś jakąś funkcję na innym serwerze: Tak, pełniłem funkcję moderatora, a następnie administratora
Czy posiadasz konto w serwisie Discord: Tak
Obecni Administratorzy (wymień): MiroTcz, N_Thinker
Obecni SuperModeratorzy (wymień): Marika07
Obecni Moderatorzy (wymień): Pawelek1212, Nightmara

Komendy KidModa:
  • /kick <nick> - wyrzucenie gracza z serwera
  • /tempmute <nick> <czas> <powód> - czasowe wyciszenie gracza
  • /warn <nick> <powód> - ostrzeżenie gracza
Komendy CzatModa:
  • /kick <nick> - wyrzucenie gracza z serwera
  • /tempmute <nick> <czas> <powód> - czasowe wyciszenie gracza
  • /warn <nick> <powód> - ostrzeżenie gracza
  • /mute <nick> <powód> - trwałe wyciszenie gracza
  • /jail <nick> <czas> <powód> - wysłanie gracza do więzienia

Obowiązku KidModa/CzatModa:
  • Pilnowanie porządku i spokoju na czacie
  • Odpowiedź oraz pomoc w razie pytań dotyczących gry
  • Informowanie administracji wyższej rangą o cięższych problemach
  • Pomoc ogólna dla graczy
Czy znasz jakieś błędy/bugi serwera (jeśli tak to wymień): Nie, nie znam. [EDIT] Animekowa mi przypomniała o błędzie dotyczącym ochronki PvP w gildii (wystarczy rzucić w gracza perłą/śnieżką/jajkiem). Po dłuższym zastanowieniu sobie przypomniałem, że płytę naciskową można uruchomić na cudzej działce (strzelenie w nią z łuku może załatwić sprawę).

Gdzie znajduje się regulamin: Regulamin jest umieszczony na forum, można go znaleźć w dziale "Regulaminy i ogłoszenia". Regulamin można też znaleźć na serwerze (/regulamin i menu serwera).

Dlaczego właśnie Ty: Myślę, że nadaję się do tego stanowiska i poradziłbym sobie z dotyczącymi mnie obowiązkami. W miarę możliwości staram się pomagać i wspierać graczy, którzy mają jakieś pytania lub czegoś potrzebują. Chciałbym szczerze wesprzeć serwer i ułatwić administracji jej funkcjonowanie. Moją największą słabością w tym podaniu, do której się muszę przyznać, jest ilość ubitych graczy - zapewniam, że nigdy nie doszło do nękania/ubliżania. Chciałbym także zapewnić, że zrezygnowałbym z polowania na graczy i ograniczyłbym się tylko do pojedynków z chętnymi osobami, nie chciałbym aby takie zabawy mogły wpłynąć na wizerunek administracji. Wielokrotnie mi się zdarzyło trafnie poinformować administrację o oszustach i starałem się o to, żeby na czacie ogólnym nie było konfliktów. Nie nadużyłem nigdy zaufania u żadnego gracza, więc uznaję to za argument, który ma wielkie znaczenie w moim podaniu.

Opisz siebie (minimum 6 zdań): Mieszkam aktualnie w Warszawie i tam też studiuję. Studiuję obecnie na pierwszym roku. Jestem osobą o silnym charakterze i poczuciu sprawiedliwości, a także zawsze staram się zachować asertywność oraz obiektywność. Bardzo cenię w ludziach wyrozumiałość, szczerość, lojalność i uczciwość, dlatego staram się trzymać tych cech. Uwielbiam wszelkie gry strategiczne, najbardziej szachy, bo to właśnie one mnie nauczyły, że warto myśleć o parę kroków do przodu. Lubię wszelkie filmy/seriale/książki, które zawierają w sobie elementy akcji, grozy i tajemnicy - najczęściej kryminały. Bardzo mi się podobały książki autorstwa Stephena Kinga, przy których potrafiłem spędzić bardzo wiele godzin w nocy. Na MineWorld zdążyłem już poznać wiele wspaniałych osób, które znajdują się również w administracji i bardzo chciałbym dołączyć do Ekipy Serwera. Uśmiech
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#2

Naprawdę, podanie jest bardzo ładne, czytelne oraz przedstawiłeś swój duży zasób słów. Ortografię znasz (a nawet aż za bardzo Płacz ze śmiechu), obowiązki też oraz komendy również. Jedynym minusem właśnie jest duża ilość zabitych graczy, ale jeżeli mówisz że to poprawisz to ja Ci w pełni wierzę. Oczko Jesteś osobą miłą, komunikatywną i uczciwą. Kiedy wchodzę na serwer Ty zazwyczaj na nim jesteś. Jesteś na bieżąco z informacjami na forum. Ja jestem na tak i życzę Ci powodzenia, mam nadzieje że ujrzę Cię w kolorku zielonym. Uśmiech

#3

Wow, Twojego podania to się nie spodziewałam, ale szczerze to cieszę się, że je widzę.
Ogólnie podanie jest bardzo estetyczne. Rzeczywiście bardzo często zabijałeś graczy, ale wierzę, że jako kidmod ograniczysz to. Kiedy jestem na serwerze widzę, jak pomagasz. Kilka razy jednak wdawałeś się w konflikty, ale to Ty byłeś prowokowany, chociaż nie dobrze, że dawałeś się prowokować. Bardzo długo już grasz w mc, więc craftingi, komendy są Ci doskonale znane Uśmiech Zachowujesz się dojrzale, tak jak wiek wskazuje. Jestem na tak, myślę, że poradziłbyś sobie.
[Obrazek: ebb6b706d73d2.png]

#4

Podanie napisane jest bardzo starannie oraz wyraźnie. Wiek idzie na plus, komendy znasz, obowiązki również. Jedynym minusem jaki u Ciebie widze to te zabójstwa... Ale wierzę Ci że zrezygnujesz z tych polowań. Jestem na tak! Duży Uśmiech

#5

A więc i ja wypowiem się na temat Twojego podania. Tak jak już wszyscy przede mną powiedzieli, podanie jest bardzo estetycznie napisane, widać, że znasz się na komendach. Z moim obserwowań, (gdy jeszcze grałem) zdążyłem zauważyć, że jesteś aktywny na serwerze i pomagasz graczom. Co do zabijania ja myślę, że żaden minus to nie jest, bo oddajesz rzeczy zdobyte przy zabiciu. Jesteś bardzo sympatyczną jak i dość interesującą osobą. Myślę, że jak najbardziej nadajesz się do Administracji Uśmiech.
Powodzenia, Lelo.

Ps. Nie wiem do końca czy zrobiłeś to specjalnie czy nie, ale kolory, które użyłeś w swoim podaniu - pomarańczowy i niebieski najbardziej przykuwają uwagę ludzi Uśmiech.
[Obrazek: b55221c559007.png]

#6

Lelouch, jesteś kulturalną oraz sympatyczną osobą. Życzę abyś dostał się do administracjii, jestem na tak.

#7

Samo zabijanie graczy to nie minus, to część survivalu. Mało ważne jest ilu graczy zabiłeś, liczy się to, w jakich okolicznościach tego dokonałeś i jeśli robiłeś to zgodnie z regulaminem to trudno uznać to za coś przeciwko kandydaturze. Administracja może również promować, zwiększać zainteresowanie i zachęcać do PvP na różne sposoby.
[Obrazek: spawn4edy1.gif]

#8

Jak dla mnie podanie bardzo dobre i estetyczne. Jesteś miła i sympatyczna osoba która nawet pożyczy komuś mc jak mu brakuje załóżmy 2000. Dałeś mi dzisiaj 3500 mc bo mi brakowało do kupna straganu. Jeszcze raz bardzo dziękuję i jestem za tym byś został moderatorem , smoderatorem lub nawet wszedł do administracji.
Pozdrawiam

#9

Jak zobaczę pod tym podaniem choćby jeden minus Leloucha to będę pod wrażeniem, on poprostu jest idealny, cały czas prawie gra (najczęściej wieczorami) regulamin to ma chyba przed oczyma cały czas. Zawsze pomaga nawet jak ktoś chce z nim walczyć to odda wszystkon nawet naprawi itemy, polować dawno nie widziałem żeby kogoś zabijał i latał po mapie. Oczywiście na TAK

#10

Jestem jak najbardziej za! Jesteś pomocny, szczery i sprawiedliwy. Znasz dobrze ortografie Płacz ze śmiechu Plusem jest spędzanie wielu godzin na serwerze. Podanie bardzo ładnie napisane, przejrzyście i schludnie. Duży plus na TAK Uśmiech
[Obrazek: 400_24_07_20_7_27_34.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości