Witaj, może chciałbyś się zarejestrować? Zarejestruj się  


[PODANIE] LELOUCH

#11

Podanie rzucające się  w oczy , nie ma elementów " nie czytelnych " Jestem na Tak.

#12

Podanie jest napisane super. Twój wiek, aktywność i znajomość serwera oraz regulaminu też jest na plus. Jednak lubisz trochę psocić i bywasz uparty co nie raz doprowadzało mnie do szewskiej pasji.
Jesteś bardzo wygadany i aktywny na discordzie. Mało bywasz na creativie a przynajmniej ja nie miałam okazji Ciebie tam widzieć. Można dać Tobie szansę.


Edit: co do błędów gry to "kłamiesz żulu". potrafisz obejść ochronkę pvp w gildi i sojuszu rzucając w graczy perłą co rozpoczyna pvp.
[Obrazek: giphy.gif][Obrazek: SMdgx4w.gif]

#13

Rze, arz sie zagolowauem.

A teraz na poważnie, popieram kandydaturę tego Pana i życzę cierpliwości oraz wielu miłych chwil w ściganiu ludzi łamiących regulamin Duży Uśmiech
Powodzenia.

#14

Bywasz opryskliwy, czasami też złośliwy.
Twoje morderstwa nie podchodzą pod łamanie regulaminu, wszystko w granicach zdrowego rozsądku, nie masz żadnych poważniejszych wykroczeń na serwerze.
Kilkukrotnie byłam świadkiem Twojej pomocy niesionej innym graczom, duże poczucie humoru też na plus.
Pisownia i posługiwanie językiem polskim przepiękne Płacz ze śmiechu
Staż na serwerze duży, podstawowe komendy opanowane.
Podanie estetyczne, chyba najładniejsze ze wszystkich, jakie do tej pory zdarzyło mi się widzieć.
Podsumowując - jestem jak najbardziej na tak, uważam, że potrzeba nam takich osób jak Ty w administracji.
[Obrazek: 39869060_232188090973555_272213042516092...e=5C388016]

#15

Slou, Slou...to tak z sympatii Płacz ze śmiechu
[Obrazek: Sygnatura_FINAL.png]

#16

Najpierw plusy:
- znajomość ortografii
- super napisane podanie
- wiek
- aktywność
- nie raz dostawałam od Ciebie cynk że ktoś prawdopodobnie łamie regulamin
- obietnica przystopowania mordowania będąc członkiem administracji


Teraz minusy:
- jesteś jednym z najaktywniejszych "morderców" na serwerze co w moim odczuciu może odstraszyć graczy, ale jak już wiadomo tak to jest na survivalu.
- potrafisz być zadziorny co czasami irytuje ale taki już jesteś (zresztą nikt nie jest idealny)

No cóż nie trzeba być wielkim matematykiem żeby widzieć iż plusów zdecydowanie więcej, jestem jak najbardziej na tak i mam nadzieję że dotrzymasz obietnicy gdy już będziesz jednym z nas Oczko

#17

Spoko gość, jestem na Tak
[Obrazek: gaz.jpg]

#18

Ja również chciałbym zobaczyć cię w ekipie administracji Uśmiech Miły i pomocny gracz Duży Uśmiech jeśli chodzi o zabijanie to tak jak pisał ktoś powyżej to część survivalu "walcz albo giń", nigdy nie widziałem, żebyś nękał ani nie zdarzyło mi się być przy jakimkolwiek twoim konflikcie. Chociaż mogę przyznać, że jesteś człowiekiem mało konfliktowym Uśmiech Duży Uśmiech Pozdrawiam ALEXIX!

#19

Pomimo naszej jednej małej niesnasce, popieram kandydaturę tego Pana. c:

#20

No to tak przyjemnie się z tobą gra lubisz walczyć ale nie zabijasz słabszych z tego co zauważyłem, jesteś bardzo aktywny na serwerze jak i na discord jestem na tak muszę cię zobaczyć w zielonych
[Obrazek: giphy.gif]




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości